کد خبر: ۵۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۱
در خصوص توقف اجراي نمايش "خشكسالي و دروغ":

نمايش "خشكسالي و دروغ" به نويسندگي و كارگرداني محمد يعقوبي پس از لحاظ اصلاحات در جلسه شنبه 26 آذر و با هماهنگي شوراي نظارت و ارزشيابي و بازبيني مجدد، يكشنبه به اجراي خود در تماشاخانه ايرانشهر ادامه مي دهد.

محمدعلي دشتگلي سرپرست مركز هنرهاي نمايشي در خصوص مسئله توقف اجراي خشكسالي و دروغ به كارگرداني محمد يعقوبي به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: چهارشنبه گذشته اين كار بازبيني شد و در هنگام بازبيني مواردي ديده شد كه در بازبيني اوليه وجود نداشت.

وي افزود: برخي از قسمت هاي نمايش هنگام بازبيني با آن چه در بازبيني اوليه وجود داشت مغايرت داشت و به همين دليل اجراي اين نمايش به طور موقت متوقف شد.

دشتگلي ادامه داد: طي هماهنگي كه با شوراي نظارت و ارزشيابي شده است قرار است اين موارد امروز در جلسه اي مطرح شده و اصلاحات تذكر داده شود، در صورتي كه اين موارد لحاظ شود گروه به اجراي خود ادامه مي دهد.

سرپرست مركز هنرهاي نمايشي با اشاره به اين كه موارد اصلاحي نمايشي حدود 20 مورد بود، تصريح كرد: ادامه اجراي اين نمايش در صورت لحاظ اصلاحات يكشنبه 27 آذر آغاز مي شود.

گفتني است، نمايش "خسكسالي و دروغ" به نويسندگي و كارگرداني محمد يعقوبي اواسط آذرماه اجراي خود را با بازي بازيگراني چون باران كوثري، علي سرابي،‌ پيمان معادي، ‌آيدا كيخايي، ‌در تماشاخانه ايرانشهر به صحنه برد./ي2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر