کد خبر: ۵۴۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۳

موضوع یک شنبه شب برنامه گفتگوی ویژه خبری ساعت ۲۲:۳۰ شبکه دو سیما وضعیت مناسب سازی شهرها جهت رعایت حال معلولان و جانبازان عزیز بود. در این برنامه رییس سازمان بهزیستی کشور به عنوان متولی این قشر محترم جامعه حضور یافته بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از جهان نيوز،  این برنامه در زمینه مطالبه از مسئولان کشور همانند یک الگو عمل کرد. مجری برنامه به دور تعارفات معمول در برنامه های صداوسیما، در نهایت ادب و با جسارت کامل مطالبات به حق مردمی را مطرح می­ کرد و اجازه فرار مهمان از جواب دادن به سوالات را نمی داد.

این قدر مطالبه محکم و دقیق بود که مهمان برنامه در انتهای برنامه از کم کاری های موجود عذر خواست و به مردم قول پیگیری های بیشتر وظایف سازمان خود را داد.

مهمتر از موضوع این برنامه و حواشی آن، موضع مجری برنامه بود که همانند یک مطالبه گر واقعی و دلسوز مردم خواستار اصلاح سریع تر روند انجام خدمات را داشت.

گفتگوی ویژه خبری یک شنبه شب نشان داد که صداوسیما چه پتانسیل قوی و بالقوه ای برای اصلاح وضعیت خدمت رسانی به مردم را دارد.

حرکت قابل تقدیر این برنامه الگویی برای دیگر برنامه های صداوسیما کشور است. امیدواریم سازندگان گفتگوی ویژه خبری این راه خود را محکم و با صلابت ادامه دهند./ي2

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر