کد خبر: ۵۴۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۰

مدیر پذیرش و سنجش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران گفت: نتیجه اولیه آزمون ورودی مدارس علمیه جدید التاسیس نهم دی ماه اعلام می ود.

محسن محدث در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: تعداد مدارسی که پذیرش در این نوبت در آنها انجام خواهد پذیرفت نه مدرسه است و حدودا 500 نفر متقاضی شرکت در آزمون ورودی این مدارس علمیه بوده اند.
وی ظرفیت پذیرش این مدارس را270 نفر ذکر کرده و ادامه داد: مدارس علمیه جدید التاسیس متقاضیان را با مدارک دیپلم جذب می کنند.
محدث در باره محل استقرار این مدارس گفت: محل استقرار این مدارس شهرهای اهر، آذر شهر، میانه وهشترود در استان آذر بایجان شرقی، بندر لنگه در استان هرمزگان ، کاشان در استان اصفهان، خاتم و هرات در استان یزد، سی سخت در استان کهگیلویه و بویر احمد و نور آباد در لرستان است.
وی با اشاره به اینکه به صورت معمول آزمون کتبی ورودی حوزه های خواهران اردیبهشت هر سال برگزار می شود و سال تحصیلی آنها نیز هفته پایان شهریور نیز آغاز می شود.
وی درباره ورودی های مدارس علمیه جدید التاسیس گفت: این ورودی ها همزمان با نیمسال دوم تحصیلی ودر 17 بهمن، ترم تحصیلی خود را آغاز می کنند.
مدیر پذیرش و سنجش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران گفت: پذیرفته شدگان این مرحله لازم است از 10 تا 22 دی در مصاحبه حضوری شرکت کنند و اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی مدارس خواهران جدید التاسیس 7 بهمن ماه است./ز

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر