کد خبر: ۵۴۵۴۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم قم:

هزاران نفر از علما و قشرهای مختلف مردم قم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دیدار هزاران نفر از مردم قم با رهبر معظم انقلاب
به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم قم، با تجلیل از قیام تاریخ ساز 19 دی 1356 مردم این شهر و تشریح علل و عوامل «ماندگاری انقلاب»، تاکید کردند: در پرتو حضور آگاهانه همگانی، ماندگاری انقلاب، آرامش و سکینه ملت و پیروزی بر توطئه های دشمنان امکان پذیر خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی با تجلیل از قیام تاریخی نوزدهم دی سال 1356 مردم قم بر ضد رژیم دیکتاتوری شاه و در حمایت از مرجعیت و روحانیت، از مردم قم به عنوان «پیشروان و پیشرانان انقلاب» یاد کردند و افزودند: سالها مبارزه و بیانات امام خمینی و جایگاه مرجعیت و روحانیت، در مردم زمینه‌های مساعدی برای مبارزه با رژیم ستمشاهی فراهم کرده بود که قیام 19 دی، این مبارزه حیاتی را کلید زد.

ایشان «شجاعت و بصیرت مردم و احساس تکلیفِ به هنگام برای ورود به میدان»، را عناصر اصلی قیام 19 دی خواندند و افزودند: آن قیام تاریخی در دفاع از امام (ره) شکل گرفت و حوادث بعد از آن منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد.

رهبر انقلاب، پیروزی انقلاب اسلامی در شرایط حاکمیت دیکتاتوری وابسته و مورد حمایت قدرتهای استکباری را از لحاظ محاسبات مادی، غیرممکن و محال خواندند و خاطرنشان کردند: این پیروزی نشان دهنده وجود سنن الهی یعنی قوانینی در عالم خلقت است که انسانهای مادی از درک آنها عاجزند.

ایشان تأکید کردند: در شرایط کنونی نیز نظام جمهوری اسلامی ایران با جبهه گسترده دشمنان اعم از امریکا و رژیم صهیونیستی، ایادی و عوامل استکبار و عوامل تکفیری و داعش مواجه است که اگر به لوازم سنت الهی یعنی «ایستادگی، بصیرت و عملِ در لحظه نیاز»، عمل کنیم قطعاً همانند پیروزی انقلاب اسلامی می توان بر این جبهه گسترده غلبه کرد.

رهبر انقلاب اسلامی سپس به موضوع علت و چرایی «ماندگاری انقلاب اسلامی» در مقایسه با برخی حوادث مهم تاریخ معاصر ایران و جهان پرداختند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به دو حادثه «نهضت ملی شدن صنعت نفت» و «قیام مشروطیت» گفتند: در نهضت ملی، خواست مردم، یک خواست حداقلی و عبارت از کوتاه شدن دست انگلیس از سرمایه ملی نفت بود و در قیام مشروطیت نیز خواست مردم، حداقلی، و عبارت از محدود شدن اختیارات و قدرت مطلقه پادشاه بود.

ایشان افزودند: این دو حادثه با اینکه دارای اهدافی حداقلی بودند و مردم هم در صحنه حضور داشتند شکست خوردند ولی انقلاب اسلامی ایران با آنکه دارای یک هدفِ حداکثری، یعنی استقلال همه جانبه و سرنگونی حکومت پادشاهی و استبدادی بود، به پیروزی رسید و ماندگار شد.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: اگر جوانان به تحلیل درستی از این واقعیت برسند دیگر تلاش برخی برای نشاندن بذر ترس و رعب و ناامیدی در دل مردم به نتیجه نخواهد رسید و راه صحیح آینده کشور مشخص خواهد شد.

ایشان همچنین به تغییر مسیر انقلاب های فرانسه و شوروی و از بین رفتن آن انقلاب ها اشاره و خاطرنشان کردند: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که توانسته ماندگاری خود را براساس اصول و آرمانهای اولیه حفظ کند.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه اصلی ترین هدف مراکز فکر و اندیشه در دنیای استکبار، از بین بردن عناصر ماندگاری انقلاب است، افزودند: تمام تلاش دشمنان در طول سالهای گذشته اعم از جنگ تحمیلی، محاصره اقتصادی و تحریم های گسترده اخیر، با هدف از بین بردن ماندگاری انقلاب اسلامی بوده است که البته در هر دوره، ابتکارات جدید هم انجام می دهند.

حضرت آیت الله خامنه ای، خاطرنشان کردند: امریکایی ها در سال 88 به دنبال آن بودند که تجربه موفق خود در چند کشور را به بهانه انتخابات در ایران نیز اجرا کنند و با برجسته سازی اقلیتی که رأی نیاورده بود و با حمایت مالی و سیاسی از آنها نتیجه انتخابات را به هم بزنند اما انقلاب و کودتای رنگی آنها در ایران با حضور مردم، شکست خورد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حمایت رئیس جمهور امریکا از مخالفان نظام و انقلاب در حوادث سال 88، خاطرنشان کردند: دولت امریکا تا آنجا که توانست از آن حوادث حمایت کرد ولی حضور به موقع مردم در صحنه، نقشه آنان را نقش بر آب کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای، گفتند: امریکاییها اکنون می گویند دوره بعد از مذاکرات هسته ای، دوره سخت گیری بر ایران است به گونه ای که گویا قبل از این بر ایران سخت نمی گرفته اند، اما جوانان، مردم و مسئولان آگاهانه، هوشیارانه، امیدوارانه و با مقاومت و توکل بر خدا و تکیه بر نقاط قوت کشور، در مقابل دشمنان می ایستند و این، بسیار مهم است.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان، طبیعت انتخابات را دادنِ نفسِ تازه به ملت برشمردند و افزودند: احساس مسئولیتِ مردم که در حضور در انتخابات جلوه گر می شود و دشمن را ناکام می گذارد از عناصر «ماندگاری انقلاب» است.

حضرت آیت الله خامنه ای دو مسئله را در انتخابات دارای اهمیت فراوان خواندند: اول؛ «اصل شرکت در انتخابات» و دوم؛ «درست انتخاب کردن و رأی به نامزدهای اصلح».

ایشان با تأکید مجدد برضرورت شرکت همه واجدان شرایط رأی دادن در انتخابات افزودند: همچون گذشته اصرار داریم که همه، حتی کسانی که نظام را و رهبری را قبول ندارند پای صندوقها بیایند چرا که انتخابات متعلق به ملت، ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

حضرت آیت الله خامنه ای شرکتِ همگان در انتخابات را موجب پایداری و تقویت نظام اسلامی، استمرار تأمین امنیت کامل، افزایش اعتبار و آبروی ملت در چشم جهانیان و باعث ابهّت جمهوری اسلامی ایران در نزد دشمنان خواندند.

رهبر انقلاب در تبیین اهمیت فراوان رأی دادن به نامزدهای صالح افزودند: آرا و سلایق مختلف، ایراد ندارد، مهم آن است که تلاش و دقت کنیم که انتخاب ما، انتخاب درستی باشد.

ایشان افزودند: اگر این دقت صورت گیرد حتی اگر برخی منتخبان، بعداً مطلوب از آب در نیایند، «تلاش و دقت رأی دهنده برای انتخاب نامزدهای شایسته»، مورد رضایت پروردگار خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به جایگاه رفیع مجلس شورای اسلامی در عرصه مسائل داخلی و بین المللی خاطرنشان کردند: مجلس از زوایای مختلف بویژه از لحاظ تصویب قوانین، ریل گذاری برای حرکت دولتها، و تجلی ایستادگی ملت اهمیت بی نظیری دارد.

ایشان مواضع مجلس کنونی را در مسائل بین المللی «خوب» برشمردند و افزودند: مجلسی که در قضیه هسته ای و دیگر مسائل مقابل دشمنان بایستد و شجاع، مستقل و آزاد، حرفها و مواضع ملت را بیان کند با مجلسی که در مسائل گوناگون حرفهای دشمن را تکرار می کند، از زمین تا آسمان تفاوت دارد.

رهبر انقلاب، تک تک نمایندگان مجلس را در شکل گیری حرکت و مواضع خانه ملت، دخیل دانستند و افزودند: به همین علت، مردم همه¬ی استانها و شهرها، باید در انتخاب نمایندگان خود، کاملاً دقت کنند و در درستی انتخاب، به اطمینان برسند.

حضرت آیت الله خامنه ای در همین زمینه افزودند: البته شناخت کاملِ یکایک نامزدها، واقعاً دشوار است اما می توان با دقت در سوابق و مواضعِ کسانی که فهرستها و لیستهای انتخاباتی را ارائه می کنند، درباره لیستها تصمیم گرفت.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: اگر پیشنهاد دهندگانِ لیستها، مؤمن و انقلابی هستند و خط امام را واقعاً قبول دارند می توان به لیست آنها درباره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان اعتماد کرد اما اگر به انقلاب و دین و استقلال، چندان اهمیتی نمی دهند و دلشان دنبال حرفهای امریکا و دیگر بیگانگان است، قابل اعتماد نیستند.

حضرت آیت الله خامنه ای مجلس خبرگان را نیز بسیار مهم خواندند و یادآور شدند: برخلاف برخی تصورها، مجلس خبرگان برای سالی یکی دو بار جلسه و سخنرانی تشکیل نمی شود بلکه می خواهد روزی که رهبر فعلی در قید حیات نیست، «رهبر» یعنی کلیددارِ حرکت انقلاب را انتخاب کند و این مسئله بسیار مهم است.

ایشان با تأکید بر ضرورت دقت کامل در انتخاب نامزدهای مجلس خبرگان افزودند: بسته به ترکیب خبرگان، آنها ممکن است در هنگام ضرورت، شخصی را به رهبری انتخاب کنند که با توکل به خدا و با شجاعت در مقابل دشمنان بایستد و راه امام را ادامه دهد اما این احتمال نیز وجود دارد که فردی با ویژگی های متفاوت را به رهبری برگزینند، بنابراین باید با تحقیق و دقت و شناخت و اطمینان به آنها رأی داد.

حضرت آیت الله خامنه ای حضور در انتخابات و بویژه دقت در انتخاب «نامزدهای صالح یا اصلح» را موجب تحقق دو هدف عالی خواندند: ماندگاری انقلاب و آرامش و سکینه ملت.

ایشان در تشریح تأثیر انتخاب صحیح بر ماندگاری انقلاب افزودند: از ابتدای انقلاب ریزشها و رویشهای فروانی داشته ایم، عده ای از افراد انقلابی به خاطر «ظلم فردی احتمالی» که به آنها شده، به ناحق از اصل انقلاب روگردان شده اند و عده ای هم به خاطر مسائل شخصی و خانوادگی مواضع دیگری گرفته اند اما مهم این است که رویشهای انقلاب در زمینه های مختلف از جمله وجود نیروهای «مؤمن، انقلابی، متخصص، تحصیلکرده، فن آور و کارآمد»، بسیار بیشتر از ریزشها بوده است.

رهبر انقلاب افزودند: در مقطع کنونی نیز اگر مردم به وظایف خود در انتخاب نامزدهای صالح برای مجلس و خبرگان، درست عمل کنند «رویشهای سرسبز و پرطراوت انقلاب»، بیشتر و ماندگاری انقلاب تأمین می شود.

حضرت آیت الله خامنه ای خصوصیت دوم عمل به وظیفه در باب ماندگاری انقلاب را ایجاد آرامش در دل ملت برشمردند و با استناد به آیات قرآن درباره نزول سکینه و آرامش بر دلهای بیعت کنندگان با پیامبر افزودند: هرکس امروز با انقلاب و امام خمینی و راه امام بیعت کند به معنای بیعت با پیامبر است و پروردگار کریم به پاداش این بیعت، دغدغه، نگرانی و نامیدی را از دل ملت می زداید و اطمینان و آرامش را جایگزین می کند.
حضرت آیت الله خامنه ای در پایان سخنانشان تأکید کردند: ماندگاری انقلاب و ایستادگی امیدوارانه و پر آرامش مردم، یقیناً باعث پیروزی ملت بر امریکا و توطئه های دشمنان خواهد شد.‎


انتهای پیام/
برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۷۶
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
آقاهمین وبس اقتداروآرامش واول ازخدادوم ازشماداریم قلب مای سروروسالاری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
ولایت فقیه راهنما میباشند و همه مردم وضعیت کشور های منطقه را میبینند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
حرفاشون مث همیشه به دل میشینه....چشم رهبر عزیزم.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
جانم فدای رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
ای رهبر عزیزترازجانمان مردم ما گوش به فرمان شما هستند و انشاءالله در انتخابات شرکت خواهند نمود و چشم دشمنان اسلام و ایران را به خاک خواهند زد
مردم عزیز خوب میدانند تنها کشور با عزت و استوار جمهوری اسلامی ایران است پس باید دقت داشته باشیم که عملکرد ما خدای نکرده باعث شاد شدن دشمن نشود
شما بهتر می دانید که به سر کشور های همسایه و خیلی از کشور های دیگر چه می آید پس با وحدت و بصیرت می توانیم فریب دشمنانمان که در لباس میش می آیند در حالیکه گرگی به تمام معنی هستند را نخوریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
با سلام
مرگ بر ضد ولایت فقیه
کسی غلط بکنه تو این مملکت زندگی بکنه و ولایت فقیه رو قبول نداشته باشه اگه ولایت فقیه نبود معلوم نبود کسانی که روی موج انقلاب سوار شدن و خودشون رو انقلابی و مذهبی جا زدن چه بلایی سر مردم این میاوردن نمونش فتنه 88 و سایر موارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
با سلام
مرگ بر ضد ولایت فقیه
کسی غلط بکنه تو این مملکت زندگی بکنه و ولایت فقیه رو قبول نداشته باشه اگه ولایت فقیه نبود معلوم نبود کسانی که روی موج انقلاب سوار شدن و خودشون رو انقلابی و مذهبی جا زدن چه بلایی سر مردم این میاوردن نمونش فتنه 88 و سایر موارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
از تو به یک اشاره ، از ما به سردویدن
جانم فدای رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
تماممه دعایم این است که پرچم انقلاب از دستهای شما به صاحب الزمان(عج )برسه.
ای کاش همه ای مردم رهبرمونو خوب میشناختن
ای کاش باچشمانی باز به تمام کشورهای شیعه نگاه کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
سلام خدا بر تو ای ابرمرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
جانم فدای رهبر .همه ایران گوش بفرمانت هستند آقا جان خیالت راحت باشه..ما همه تو راهت جان میدیم ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
حتما در انتخابات شرکت میکنم
لبیک بر خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
لبیک یا خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
لبیک یا خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
پشتیبان ولایت فقیه باشید تااسیبی به مملکت شمانرسد (امام خمینی (ره) لبیک اقاجانم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
چشم رهبر عزیز،شما نماینده امام زمانید،حتما فرمان شما اطاعت میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
باسلام خدمت سرورم سالارم رهبرم اآقام خامنه ای

من باجون ودل در رکابتونم

جانم فدات رهبرم

وای اگرخامنه ای حکم جهادم دهد
ارتش دنیانتواندکه جوابم دهد
مرگ بر عر عرستان واسراییل وامریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
امرازشمااطاعت ازما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
با سلام ،دوستان اینو بگم شاید بعضیها باور نکنن به خدا قسم هروقت سخنان گرانقدر اقا رومیشنوم اشک ازچشمام جاری میشه به خدا سخنانش مثل سخنان پیامبرمونه که توقران مقدس اومده .من همیشه ارزوداشتم ومیدونم این ارزورو تو دل م به خاک میبرم ،ارزوم این بود میتونستم خادم رهبرم ایت الله خامنه ای باشم حداقل میتونستم با یه درجه ای درصف ارتش یا سپاه به اقا خدمت کنم چون خرج خونواده بردوشمه نتونستم کاری انجام بدم .به روزی که اقا نباشه خیلی ناراحتم چی برسر ایران میاد خدا خودش رحم کنه با وجود خونخوارفانی مثل ال سعود و امریکا و...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فداي رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
اقاجان
شما امر کن
ما گوش به فرمانیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
لبیک یا خامنه ای
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
چشم اقا جون من تازه به سن قانونی رسیدم واین اولین سال که میخاوم رای بدم و تا اخر هم رای میدم زنده باد ولایتافقیه که اگه نبود تا الان ما هزار بار خاکمون دست دشمن افتاده بود وما تا اخر ایستاده ایم ومطیع امر رهبریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
دوستت دارم آقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
حتما فدای این رهبرو اینطور ملت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
سلام آقای ما شما امر کنيد تو اين سالها هم به عشق شما و امر شما شرکت کرديم و به اتفاق خانواده انشاا...باز شرکت ميکنيم.درود بر رهبر و مقتدای ما حضرت آقا سيد علی روحی فدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ما همه مي آييم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
حزب فقط حزب علی رهبر فقط سیدعلی(چشم سردار بزرگ ایران)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
آقا جان تو مولای مایی اقتدای ما واجب است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
حتما شرکت میکنیم تا استکبار دوباره غافل گیر بشه
انشاالله عمر با عزت و طولانی داشته باشه رهبر عزیزمون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
عاشقانه گوش به فرمان رهبر عزیزمان هستیم.مادامی که پشتیبان ولایت فقیه باشیم به گفته امام (ره) به ایران عزیزمان آسیبی نخواهد رسید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم به فدای تو آقا جان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فدای رهبر پاینده باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
خدایا تا ظهور دولت یار گل پیغمبر ما را نگه دار...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
چنین نصایحی را باصراحت وروشنگری بیان فرمودی حتمأ لبیک خواهیم گفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فدای سید علی (لبیک یا خامنه ای )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
خدایش رهبربه این گلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ماعربهای خوزستان بااطاعت بدون چون وچرا ازحضرت عالی درانتخابات بابصرت کامل شرکت می کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
آرزومه همیشه یاور تو باشم
میون لشکر تو باشم
علی اکبر تو باشم.....
جانم به قربانت, سمعا و طاعتا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
آرزومه همیشه یاور تو باشم
میون لشکر تو باشم
علی اکبر تو باشم.....
جانم به قربانت, سمعا و طاعتا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
لبیک یا خامنه ای
جانم فدایت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
لبیک امام خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
چشم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
چشم رهبر عزیزم گوش بفرمان توایم جانها فدایت میکنیم .قلبهای مهربان مردم ایران تقدیم میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
لبیک یا خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
لبيك يا امام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
خاک زیر پای رهبرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ما همه سرباز تواییم خامنه ای/ گوش به فرمان توایم خامنه ای
جانم فدای رهبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
خدایا سایه رهبری از سر ما کوتاه نکن مردی به این بزرگی با این اخلاص خداا رهبریش را تا آمدن مهدی موعود اداه دار کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
خاک پای شما رهبر فداکار هستیم اقا مارو دعا کن راه غلط رو نریم انشا الله پرچمو خودتون تقدیم امام زمان میکنید یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
خلاصه ما نوکرتیم اقا،،لب تر کنی شاهرگمو برات میدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فدایت رهبر،،چشم،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
نوکرتم رهبرم ولی امر مسلمین جهان سید علی خامنه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فدای تو رهبر عزیزم.. چشم بدخواهانت کور بشه که قبولتون نداشته باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
این گردبادها به غیرت در آمده
تسلیم رهبرند که طوفان نمیکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
افتخار مایی جذب حداکثری و دفع حداقلی در سال همدلی و همکاری ملت و دولت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
آقا جانم فدایت الهی هزار سال عمرکنید حتما خانوادگی شرکت خواهیم کرد رهبر خوبم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ما که هنوز به سن قانونی نرسیدم ولی واسه اینک حال این آمریکا رو به سهم خودم گرفته باشم،همراه پدرم به صف رای دهندگان می پیوندم.

البته یه کتاب هم با خودم میبرم که تو صف بیکار نباشم!

عشقم آقاجون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
لبیک ایشالا 1000ساله بشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
حرف رهبري خيلي بدلّم نشست حتمن شركت مي كنم از بلجيك بروكسل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ما مثل همیشه پشت نظام هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
از شما به یک اشاره از ما به سر دویدن
نوکریم آقا جان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فدای سید علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ما همه سرباز شمائیم آقا/ گوش به فرمان شمائیم آقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
تا رهبری چون سید علی دلاورداریم نه استکباران جهان و نه نوکران عرب کاری نمیتوانند بکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ولایت فقیه با تجربه و بصیرت راهنمایی میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ولایت فقیه یک نعمت و راهنما است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
پیرو رهبر انقلابی خویشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
ولایت فقیه راهنما است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فدای رهبر تنها اما قدرتمند ومقاوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
وجدانن خیلی باحال گفتن
"حتی کسانی که نظام را قبول ندارند"
دمت گرم ینی like
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
جانم فدای تو رهبر عزیزم.. چشم بدخواهانت کور بشه که قبولتون نداشته باشن ،مطمئنا روزی میرسه که خودشون به غلط کردن بیفتن از اینکه از شما حرف شنوی نداشتن، اون روز نزدیکه.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
حتما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
چشم اقا شرکت میکنیم وحرف های شمارا هم تبلیغ میکنیم تا همه شرکت کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
نوکریم آقا جون
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر