کد خبر: ۵۶۶۳۵۲۹
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
کد خبر : ۵۶۶۳۵۲۹
آبادان؛

با امضای تفاهم نامه با اداره ورزش و جوانان شهرستان، تعدادی از واحدهای مسکونی مهر این شهرستان به ورزشکاران تحویل داده می شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛رئیس اتحادیه تعاونی های مسکن مهر آبادان گفت: بر اساس تفاهم نامه با اداره ورزش و جوانان آبادان، تعدادی از خانه های مسکن مهر با موقعیت مکانی مناسب نظیر دسترسی آسان به بازار، مدرسه و درمانگاه با معرفی این اداره به وزرشکاران واگذار می شود.

بهزاد طاهری با بیان شرایط کنونی مسکن مهر آبادان، افزود:چهار هزار و 800 واحد مسکونی مسکن مهر به دلیل بی توجهی مسئولان شهری از هر نوع امکانات زیرساختی بی نصیب است.

وی گفت:48 هکتار زمین و منطقه مسکونی به اجرای طرح مسکن مهر اختصاص یافت که چند سال است مورد بی توجهی مسئولان شهری قرار گرفته است و 33 تعاونی مسکن مهر نیز سال 87 در آبادان شروع به کار کرد و آبادان نیز نخستین شهری بود که این طرح را اجرا کرد .

رئیس اتحادیه تعاونی های مسکن مهر آبادان با بیان توافقات اخیری که در حوزه مسکن انجام شده است، افزود:از هفته گذشته نشست هایی مبنی بر حل مشکلات مسکن مهر برگزار شده است که با همکاری مسئولان قرار است تمامی موانع واگذاری و تکمیل خانه های مسکن مهر، رفع شود.

طاهری در خصوص سندهای منازل مسکن مهر گفت:تاکنون 400 سند برای خانه های مسکن مهر صادر شده است و 84 فقره سند نیز آماده واگذاری است.

وی بابیان فعالیت های تعاونی مسکن مهر آبادان افزود:با توجه به وقفه دوساله در مسکن مهر آبادان جریمه ای که به وام های متقاضیان وارد شده است، بالاست که با رایزنی این اتحادیه تمدیدی تا آخر سال 95 گرفته شده است ودر صورت پرداخت نکردن مشمول جریمه می شود.

طرح مسکن مهر و ساختمان هایی که روزی قرار بود سرپناه مردم و اقشار کم درآمد باشد، این روزها نه تنها گرهی از مشکلات مردم و اعضای تعاونی های مسکن در شهرستان آبادان نگشوده، بلکه بر مشکلات آنان نیز افزوده است.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ