کد خبر: ۵۶۶۵۶۳۹
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷
مسابقات جهانی اسکیت هاکی در ایتالیا

سرمربی تیم ملی اسکیت هاکی گفت فردا برای تعیین جایگاه در جدول به مصاف تیم اسپانیا می رویم.

صدقی:جدال با تیم های قدرتمند جهان ماراتن سنگینی را برای اسکیت بازان بودکاوه صدقی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: بیستو دومین دوره مسابقات جهانی تیم ملی  در ایتالیا در حال برگزاری است در این مسابقات 72 تیم از 31 کشور جهان در 4 گروه در مجموع 1500 اسکیت باز حضور دارند . رقابت های جهانی اسکیت هاکی 2016 به میزبانی آسیاگو و روانا برگزاری است.

تیم ملی اسکیت هاکی بزرگسالان آقایان در این دوره از مسابقات سومین حضور خود را تجربه می کند. تیم ملی اسکیت هاکی کشورمان پس از دو پیروزی برابر تیم هند، ماکائو ویک تساوی فنی مقابل تیم هلند از قاره اروپا برای نخستین بار به عنوان یک تیم آسیایی در گروه خود به مرحله بعد صعود کرد.

رقابت های فشرده و جدال با تیم های قدرتمند جهان ماراتن سنگینی را برای اسکیت بازان بود که با قرعه های تعیین شده کار برایمان دشوار تر شد.پس از 3 ساعت به مصاف تیم قدرتمند سوئیس رفتیم. متاسفانه پس که شکست برابر سوئیس با نتیجه 9 بر0 تا حدی شاهد افت روحی در تیم بودیم.به علت خستگی ملی پوشان توانایی مقابله در آن شرایط نا برابر بسیار دشوار بود.

وی ادامه داد:در بازی قبل به مصاف تیم لهستان رفته و برای بار دوم شکست را تجربه کردیم.اسکیت بازان امروز برابر تیم قدرتمند مکزیک در شرایطی به میدان رفتند،نه بازی جوان مردانه و حرفه ای را به نمایش گذاشتند،که این دیدار با نتیجه 4 بر 3 باسود تیم کشورمان پایان یافت.این پیروزی شیرین ترین برد ملی پوشان بود.از مربی آلمانی تیم ملی نیز تشکر می کنم.

سر مربی تیم ملی کشورمان گفت:فردا برای تعیین جایگاه 13 و14 جدول به مصاف تیم اسپانیا به میدان می رویم.

جدا ازمساله نتایج به دست آمده در رقابتهای ایتالیا ،آنچه مهم است تیم ملی  ایران در رنکینگ جهانی، از تیم هایی همچون کلمبیا، آلمان، استرالیا پیشی گرفت ودر مسیر درستی گام برداشت.

اما در مجموع حرکت رو به جلوی اسکیت هاکی کشورمان بسیار رضایت بخش و امیدوار کننده است. با توجه به این شرایط می توان در رقابت های آسیایی آبان ماه به نتایج خوبی دست یابد.


وی به حمایت های فدراسیون اسکیت از تیم ملی اشاره کرد و گفت: آنچه در رقابت های جهانی به دست آمده حاصل کار گروهی و در سایه اتحاد و یکدلی در این مجموعه است و امیدوارم با برتری مقابل مکزیک جایگاه خود را در رده 13 و 14 جهان تثبیت کنیم و در آینده وارد حاشیه نشویم و شاهد موقیت های اسکیت ایران باشیم.

گفتنی است در صورت شکست ایران برابر مکزیک جایگاه 15 و 16 جهان برای ایران قطعی است. در جدول رنگینگ جهانی تیم های آلمان، استرالیا، کلمبیا و ... پائین تر از ایران قرار گرفته اند.

سرمربی تیم های ملی اسکیت هاکی ایران ضمن تشکر از اصحاب رسانه تقدیر گفت: پوشش مناسبی که از سوی رسانه های خبری از تیم ملی به عمل آمد موجب شد تا همه قهرمانان با تمام تلاش برای سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنند که به نوبه خود و از طرف تیم ملی از همه آنها تشکر می کنم.


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر