آغاز پرداخت خسارت به ذینفعان حادثه نی ریز

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران گفت:بیمه ایران پرداخت خسارت به ذینفعان حادثه نی ریز را آغاز کرد.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، بگفته مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران با آغاز پرداخت خسارت به ذینفعان حادثه نی ریز ، خانواده های بازماندگان سربازان عزیز جان باخته و مصدومان این حادثه به منظور دریافت غرامت می توانند به شعبه شیراز بیمه ایران مراجعه کنند.

عباس فراشیانی با اشاره به اینکه دراین حادثه 23 نفر فوت شده و 22 نفر نیز مجروح شده اند ، افزود : به دستور مدیرعامل بیمه ایران پرداخت غرامت فوت شدگان به خانواده ذینفعان آنان در اسرع وقت شروع شد و همچنان پیگیر درمان سایر حادثه دیدگان این حادثه دردناک نیز هستیم. وی افزود : اتوبوس حادثه دیده حامل 45 نفر از سربازان عزیز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی بوده است که 13 نفر از آنان به علت جراحات وارده دربخش ICU بیمارستان شهید رجایی فارس بستری و از پوشش بیمه ای بیمه ایران برخوردار هستند.

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران بابیان اینکه به دستور مدیرعامل بیمه ایران بلافاصله پس از وقوع حادثه درمحل سانحه حاضر و رسیدگی به این پرونده را شروع کرده ایم، تصریح کرد : اتوبوس حادثه دیده ، دارای بیمه نامه شخص ثالث بیمه ایران با پوشش تعهدات جانی ثالث وحوادث راننده به میزان 2 میلیارد و200 میلیون ریال و تعهدات مالی 55 میلیون ریال است که بیمه ایران بطور حتم به تعهدات خود دراین ارتباط در کوتاه ترین زمان ممکن عمل خواهد کرد.

بگفته فراشیانی ذینفعان این حادثه تاسف بار می توانند پس از مراجعه به شعبه شیراز بیمه ایران ، با ارائه مدارک اولیه 50 درصد خسارت آسیب دیدگان و افراد متوفی را به صورت علی الحساب دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران،اتوبوس حامل سربازان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بامداد اول تیر امسال در مسیرنی ریز به شیراز دچار سانحه شد و تعدادی از سربازان عزیز وطن دراین حادثه جان باختند.

انتهای پیام/
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار