کد خبر: ۵۹۲۳۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
مشهد؛

معاون میراث فرهنگی خراسان رضوی از دکتر یعقوب دانشدوست به عنوان نیم قرن تاریخ شفاهی مرمت بناهای تاریخی و معماری خراسان یاد کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،محمد رکنی گفت: برگزاری این کنگره ها میتواند فرصت ویژه ای را برای استفاده از ظرفیت های علمی و عملی مفاخر معماری و مرمت معاصر کشور فراهم کند.
وی افزود: دانشدوست بیش از 55 سال است که در عرصه مرمت بناهای تاریخی در خراسان فعالیت می کند و با داشتن این تجربیات به همراه آلبوم عکسی از مراحل مرمت بسیاری از بناهای تاریخی شاخص استان می توان از وی به عنوان، نیم قرن تاریخ شفاهی و روایتگری معماری و مرمت آثار استان یاد کرد.
دبیر نخستین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره به حضور دانشدوشت به عنوان یکی از اعضای کمیته علمی کنگره گفت: حضور این فرد در میان اعضای کمیته علمی نشان دهنده جایگاه علمی و تخصصی این کنگره در کشور است و با توجه به اینکه از معدود کنگره های مورد تایید آی اس سی Iscمی باشد امید است که متخصصان و اساتید بسیاری با حضور در کنگره آخرین دست آوردهای علمی خود را با دیگر شرکت کنندگان به اشتراک بگذارند.
نخستین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی خراسان رضوی همزمان با چهارمین کنگره ملی بهمن ماه در محل موزه بزرگ خراسان برگزار می شود.
انتهای پیام//ی.م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر