کد خبر: ۶۰۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۴
لرستان//سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد؛

حوزه نظارت و بازرسی این سازمان در راستای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها موفقیت های فراوانی را کسب کرده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد: لرستان// موفقیت سازمان صنعت و تجارت لرستان در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها حوزه نظارت و بازرسی این سازمان در راستای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها موفقیت های فراوانی را کسب کرده است.

حجت الله بیرانونددر گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت : در راستای اجرای این قانون اقدامات موثری برای کنترل قیمت ها، تنظیم بازار و برخورد با متخلفان از سوی حوزه نظارت و بازرسی سازمان صورت گرفت که این فعالیت ها منجر به کسب این موفقیت ها شده است.

وی کسب 20 رتبه اول و دوم در میان حوزه های نظارت و بازرسی سراسر کشور را از جمله این موفقیت ها عنوان کرد و افزود: در این راستا 11 رتبه اول در حوزه نظارت بر عرضه مصالح ساختمانی، توزیع اقلام پروتئینی، قیمت مصالح ساختمانی، تعطیلی واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در نیمه اول سال، حمل و نقل کالا و مسافر، اطلاع رسانی قیمت کالاها، ثبت آمار و اطلاعات واحدهای تولیدی و ثبت آخرین نرخ های مصوب کمیسیون های نظارت به دست آمد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان افزود: همچنین این حوزه در ثبت بانک اطلاعاتی تولیدات داخلی، تشکیل انجمن استانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، ثبت اطلاعات سایر واحدهای تولیدی و اعلام موجودی رتبه عالی را به خود اختصاص داد.

وی گفت: همچنین حوزه نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در زمینه نظارت بر عرضه لوازم خانگی، تعطیلی واحدهای تولیدی متخلف و پایگاه اطلاع رسانی ثبت قیمت رتبه دوم را در کشور به دست آورد. /س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر