کد خبر: ۶۱۰۱۸۴۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۱

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت: اولویت‌های برنامه پلیس فرودگاه، پیشگیری از قاچاق کالا،ارز و مواد مخدر است.

مهمترین ماموریت پلیس فرودگاه پیشگیری از قاچاق استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسن مهری چهارشنبه شب در حاشیه مراسم معارفه رئیس پلیس جدید فرودگاه کیش  در مورد برنامه‌ها و اولویت پلیس فرودگاه اظهار کرد: این اولویت‌ها از سوی ناجا اعلام می شود که مهمترین برنامه های ماموریتی در سال جدید که به 'اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ' نام گرفته پیشگیری از قاچاق کالا و ارز وجلوگیری از جا به جایی مواد مخدر از مرزهای هوایی کشور است.

وی تاکید کرد: بحث آموزش نیروها، صیانت از کارکنان، تعالی رفتار کارکنان پلیس فرودگاه در برخورد خوب و مناسب و در خور شان مسافران از دیگر برنامه‌ها و ماموریت‌های پلیس فرودگاه است.

سرتیپ دوم مهری در مورد ارزیابی و درصد رضایت از پلیس فرودگاه کیش نیز گفت: با توجه به نظرسنجی انجام شده و رضایتمندی بیش از 94 درصد مسافران از فرودگاه کیش‌، این رضایتمندی از پلیس کیش نیز محسوب می شود.

وی در مورد کشفیات مواد مخدر در فرودگاه های کشور نیز اظهار کرد: بیش از 350 کیلو مواد مخدر در سال در فرودگاه های کشور از قاچاقچیانی به دست می آید که قصد انتقال مواد به خارج از کشور را دارند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در مورد امنیت فرودگاه های کشور گفت: با توجه به همبستگی که میان نیروهای امنیتی در فرودگاه ها وجود دارد مورد امنیتی مشاهده نشده و این امر با تعامل، همکاری و همدلی میان نیروی انتظامی،سپاه پاسداران و سربازان گمنام امام زمان (عج) محقق شده است.

وی اظهار کرد :حفظ این امنیت را همچنان در صدر برنامه های خود داریم تا بتوانیم محیطی امن برای مسافران ایجاد کنیم.
مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس جدید فرودگاه کیش چهارشنبه شب با حضور امام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.
سرهنگ دوم 'جلیل غفاری ' با حکم رئیس پلیس پیشگیری ناجا به عنوان رئیس پلیس جدید فرودگاه کیش معرفی شد.

سرهنگ 'اسدالله بهجت بوئینی' از مهر ماه سال 93 عهده دار این مسئولیت در فرودگاه کیش بود.

منبع: ایرنا
انتهای پیام/ب
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر