کد خبر: ۶۱۳۲۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰

اسامی 10 نامزد مسابقه فیلمنامه‌‌نویسی بخش انیمیشن، سی‌امین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

نامزدهای فیلمنامه‌نویسی انیمیشن جشنواره فیلم‌ کودک معرفی شدند
به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان؛ جلسه داوری مسابقه فیلمنامه‌ نویسی بخش انیمیشن سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از میان شرکت‌کنندگان این بخش، 10 فیلمنامه را به عنوان نامزدهای دریافت جایزه در بخش انیمیشن معرفی کردند که اسامی آنها به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:
 
 
 
«آفتاب سرزمین پارس»/ مجید آسودگان
 
«راز انگشتر سلیمان»/ بهرام جلالی‌پور
 
«افسانه هزار آینه»/ دانشمند فریدون
 
«پشه قهرمان»/ محسن سفیدی
 
«گرگ-گرگ»/ سیدمرتضی سیدی‌نژاد
 
«افسانه عمو نوروز»/ فرنوش عابدی
 
«ارباب پسته‌ها»/ علیرضا فرمانی و الهه صفایی جزی
 
«هیولای نمکی»/ معراج میراحمدیان
 
«نسیم و صبا»/ علی مینایی
 
«گروه نجات»/ احمد نیک‌کار
 
 
 
مجید راستی، محمدرضا میرکیانی، روانبخش صادقی، سعید توکلیان و  ناصر گل‌محمدی هیات داوران این بخش بودند.
 
 
*********
 
 
به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی 32 فیلم انیمیشن کوتاه و نیمه بلند پذیرفته شده در بخش بین‌الملل این جشنواره به شرح زیر اعلام شد؛
 
 
 
«پرنده کوچک و سنجاب» The Little Bird and the Squirrel/ کارگردان: فان دورن/ کشور: آلمان
 
«دوستی فوق‌العاده» Unusual Friendship/ کارگردان: روبرت تورتو/ کشور: لهستان
 
«چراغ‌های کوچک» Little Lights/ کارگردان: ریوله مالاری/ کشور: فیلیپین
 
«هشت‌پا» OCTOPUS/ کارگردان: جولیا ئوکر/ کشور: آلمان
 
«زمان خفاشی» BAT TIME/ کارگردان: النا والف/ کشور: آلمان
 
«بهار در پاییز» Spring in Autumn/ کارگردان: تاتیانا کوبلیتسکایا/ کشور: بلاروس
 
«اولین برف» FIRST SNOW/ کارگردان: لنکا لاوانسیکف/ کشور: جمهوری چک
 
«امواجی از آسمان» Waves from the Sky/ کارگردان: گیلاردو سانتویو دلکاستیلو/ کشور: مکزیک
 
«گنجشگک» Birdlime/ کارگردان: ایوان دروشی/ کشور: کانادا
 
«سربالا» Head Up!/ کارگردان: گوتفرید منتر/ کشور:‌آلمان
 
«دندان‌های خرگوشی چارلی» Charlie's Buck Teeth/ کارگردان: استر لالانه، ژینگ یائو، والنتین سابین،‌ کامیله ورنیناس، چائو هائو هانگ/ کشور: فرانسه
 
«یک لحظه»  /A Space In Timeکارگردان: الکساندر آسائو/ کشور: فرانسه
 
«تمساح» Crocodile / کارگردان: جولیا ئوکر/ کشور: آلمان
 
«پدربزرگم درخت گیلاس بود» My Grandfather was a cherry tree/ کارگردان: ئولگا پولیکتوا، تاتیانا پولیکتوا/ کشور: روسیه
 
«در قفس» In A Cage/ کارگردان: لوئیس برویره/ کشور: فرانسه
 
«روباه ریزه میزه» TEENY-WEENY FOX, THE/ کارگردان: سیلویا ژیلادز، آلینه کوئرتین/ کشور: فرانسه، سوئیس، بلژیک
 
«دانه کوچک برنج» SMALL GRAIN OF RICE, THE/ کارگردان: دیرک بوخلینگ/ کشور: آلمان
 
«کاروما» karouma/ کارگردان: بوبکر بوخاری/ کشور: امارات
 
«شکار اژدها» Dragon Hunt/ کارگردان: آرناند دموینک/ کشور: انگلستان
 
«سرگرمی ساکن» frozen fun/ کارگردان: ورنه فلس/ کشور: آلمان
 
«گرگ‌ها و ماه» Moonwolves/ کارگردان: نیما یوسفی/ کشور: سودان
 
«دور شدن» DRIFTING AWAY/ کارگردان: کاپرین کلمنت دلماس/ کشور: اسپانیا، آلمان، فرانسه
 
«آخرین برگ» The Last Leaf/ کارگردان: اولیا گولوبوا/ کشور: ایرلند
 
«ببر» Tiger/ کارگردان: کریم صالح/ کشور: آلمان
 
«رد پاهای برادر من» Traces of my Brother/ کارگردان: موریتز مایرهوفر/ کشور: آلمان
 
«یک نقشه باحال» One Hell Of a Plan/ کارگردان: آلن گاکنول، جان لوپ فلیسیلی/ کشور: فرانسه، بلژیک
 
«اسم سگ من باد است» My Dog Is Called Wind/ کارگردان: پیتر مارکیس/ کشور: ایتالیا
 
«اولین اثر انگشت» First Finger Print/ کارگردان: محمد موافی/ کشور: مصر
 
«ایوان در نا کجا آباد» Ivan In Neverland/ کارگردان: ناتالی ناموا/ کشور: روسیه
 
«وطنی» Homegrown/ کارگردان: کوئینتین هبرهام/ کشور: بریتانیا
 
«معلق» Perched/ کارگردان: لیام پاریس/ کشور: بریتانیا
 
«آبادی» oasis/ کارگردان: گینزیل بالودی/ کشور: لیتوانی
 
 
سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 9 تا 15 تیر در اصفهان برگزار می‌شود.
 
 
انتهای پیام/
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر