کد خبر: ۶۱۴۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
مسئله اول/

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فریاد‌های حق جویانه امت مسلمان در روز قدس، توطئه‌های آل صهیون و آل سعود را در هم خواهد شکست.

محسن رضایی: فریاد‌های امت مسلمان توطئه‌های آل صهیون و آل سعود در هم خواهد شکستبه گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با طی کردن حدفاصل خیابان حافظ تا دانشگاه تهران، همراه با مردم تهران، تجاوز و اشغال رژیم صهیونستی را محکوم کرد و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین، حضور مقتدرانه مردم مسلمان ایران و مسلمین جهان را در راهپیمایی روز جهانی قدس، خیزش عظيم اسلامی علیه صهیونیسم و آل سعود دانست.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در راهپیمایی روز جهانی قدس و در جمع خبرنگاران گفت: روز قدس، روزی جهانی است و پیامی جهانی دارد؛ چرا که نماد صف بندى حق و باطل و مقابله عدل با ظلم است. پیام مهم راهپیمایی روز جهانی قدس این است که امت اسلامى زیر بار ظلمی که از پشتیبانى استکبار جهانی برخوردار بوده، نرفته و نخواهد رفت.

محسن رضایی با قدردانی از راهپیمایی امت اسلامی علیه صهیونیسم اشغالگر و آل سعود گفت: فریاد‌های رسا و حق جویانه امت مسلمان در روز قدس، توطئه‌های آل صهیون و آل سعود را در هم خواهد شکست.

 

پیام مهم راهپیمایی روز قدس

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر