کد خبر: ۶۱۵۱۲۳۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
احمدی بافنده مطرح کرد

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت:ایمنی مسافران خط قرمز مترو است.

ایمنی مهمترین اصل در مترو تهران استبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛محمد احمدی بافنده در جلسه‌ای که با حضور مدیر و کارکنان مدیریت پیشگیری و مقابله با سوانح و بحران، مدیر سازماندهی و مطالعات منابع انسانی، مشاور مدیرعامل در حوزه پیشگیری و مقابله با بحران و سوانح، مدیر بازرسی و مدیر مرکز فرمان شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه برگزار شد گفت: شما قدرت تاکتیکی مترو تهران در مواجه با حوادث هستید و باید همواره در بهترین سطح آمادگی برای جمع آوری سوانح باشید.

 وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به سطح ایده آل در مدیریت حوادث مترو باید سازمان‌دهی نیروی انسانی، تأمین تجهیزات و ارتقا دانش فنی مورد توجه بیشتری قرار گیرد، افزود: در سال اخیر توانستیم پمپ‌ها و دستگاه‌های خوبی را برای امداد رسانی در مترو تهیه کنیم، اما این کافی نیست و باید به سمت تکامل بیشتر تجهیزات هم در بعد کاری و هم در بعد امدادی حرکت کنیم.

 مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ارتقای دانش فنی را یکی از ارکان ایمنی در مترو برشمرد و تصریح کرد: دانش فنی هم با آموزش آکادمیک و هم با تجربه بدست می‌آید که خوشبختانه ما اکنون نیرو‌های متخصص و با تجربه‌ای را در این بخش در اختیار داریم.

وی در ادامه بر همکاری سازمان‌های امدادی شهر تهران با مترو تأکید و خاطرنشان کرد: سازمان‌هایی، چون آتش‌نشانی و اورژانس باید تجربه و تجهیزات امدادرسانی در فضای خاص مترو را داشته باشند.

احمدی بافنده گفت: تاکنون جلسات هماهنگی و مانور‌های عملیاتی زیادی بین مترو و این سازمان‌ها برگزار شده، اما باید باز هم سطح این آمادگی‌ها و به‌خصوص تجهیزات مورد نیاز ارتقا یابد.

 مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در ادامه به لزوم تعریف زنجیره مدیریت بحران در مترو اشاره کرد و گفت: باید وظیفه تک تک سازمان‌های امدادی و کارکنان مترو در هنگام حوادث تدوین شود تا هرکس مسئولیت خود را بداند.

  احمدی بافنده در پایان از مدیران این شرکت خواست تا به سرعت نسبت به بازبینی و تدوین استاندارد‌های مدیریت بحران در مترو اقدام کنند.

 مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: ایمنی مسافران خط قرمز تخطی ناپذیر شرکت بهره برداری مترو تهران است و باید همواره در این بخش پویایی برای رسیدن به بهترین وضع وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

ایمنی مسافران خط قرمز مترو است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر