کد خبر: ۶۱۵۱۲۷۴
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹

با شناسایی و دستگیری هفت باند از سرشبکه‌های اصلی که در سراسر کشور فعالیت می‌کردند و هفت باند از خرده‌فروشان با جمعیتی بیش از 47 نفر و توقیف بیش از 50 دستگاه خودرو که حامل مواد مخدر بودند توانسته‌ایم محور قم را یکی از ناامن‌ترین محورها برای قاچاقچیان تبدیل کنیم.

دستگیری 14 باند اصلی و خرده‌فروش مواد مخدر در قمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، غلام عباس بلفکه ظهر امروز در گفت‌و گو با خبرنگاران طی سخنانی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های ناجا در سه ماهه نخست سال 96 برخورد با عوامل مواد مخدر در بخش سرشبکه‌ها، خورده‌فروشان و معتادان محله‌ها است که آسایش را از مردم صلب می‌کنند.

وی در رابطه با موفقیت‌های نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر اضافه کرد: در مدت مذکور توانسته‌ایم بیش از یک تن و 100 کیلوگرم از انواع مواد مخدر را کشف کنیم، که درصد بالایی از آن به کشفیات در کنترل محورها و جاده‌ها اختصاص دارد چرا که قاچاقچیان تلاش می‌کردند مواد مخدر را از استان‌های شرقی و غربی به مراکز کشور انتقال دهند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ادامه داد: با شناسایی و دستگیری هفت باند از سرشبکه‌های اصلی که در سراسر کشور فعالیت می‌کردند و هفت باند از خرده‌فروشان با جمعیتی بیش از 47 نفر و توقیف بیش از 50 دستگاه خودرو که حامل مواد مخدر بودند توانسته‌ایم محور قم را یکی از ناامن‌ترین محورها برای قاچاقچیان تبدیل کنیم.

وی با اشاره به این موضوع که شهر قم در راستای مبارزه با معتادان حرف نخست را در کشور می‌زند، گفت: در حوزه داخلی استان و در امر برخورد با خورده‌فروشان توانستیم بیش از 250 نفر که حرفه اصلی آنها فروش مواد بوده است را شناسایی و دستگیر کنیم که بیشتر آنها اکنون در زندان به سر می‌برند.

بلفکه خاطرنشان کرد: تا امروز نزدیک به چهار هزار و 500 نفر را دستگیر کردیم که بخش قابل توجهی از آنها به مراکز درمانی و بخش دیگر آنها که سابقه دستگیری داشتند به زندان منتقل شدند.

 

انتهای پیام/ز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر