کد خبر: ۶۲۰۰۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱

مسئولان باشگاه نفت برای پایان اعتصاب بازیکنان این تیم با آن ها نشستی را برگزار می کنند.

نشست مسئولان باشگاه نفت با بازیکنان برگزار می شودبه گزارش خبرنگار خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران که پس از دیدار این تیم با پرسپولیس به دلیل بدقولی مسئولان باشگاه برای پرداخت 10 درصد مبلغ قراردادشان تمرینات را تحریم کرده اند، فردا(یک شنبه) با مسئولان باشگاه نفت نشستی را برگزار می کنند تا درباره رفع اعتصاب به جمع بندی برسند.

شنیده می شود سرپرست باشگاه نفت قصد دارد در صحبت با شاگردان حمید درخشان به آن ها اطمینان دهد که بخشی از مبلغ قرارداد آن ها نهایتا تا 2 روز دیگر پرداخت می شود. از طرفی باید دید بازیکنان نفت که اعلام کرده اند تا زمان واریز نشدن پول به حسابشان، قصد حضور در تمرینات را ندارند روی این تصمیم پافشاری می کنند یا اینکه پس از برگزاری نشست با عرفانیان تمریناتشان را برای دیدار با تراکتورسازی استارت می زنند.

بازیکنان نفت که به دلیل مشکلات مالی فراوان باشگاه با مبالغ پایینی با این باشگاه قرارداد بسته اند از ابتدای هفته پیش شماره حساب های خود را در اختیار مسئولان باشگاه قرارداده اند اما تاکنون هیچ پولی به حسابشان واریز نشده است تا آن ها برای نخستین بار در فصل جدید دست به اعتصاب بزنند.

نفت پنج شنبه، 26 مرداد در هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف تراکتورسازی می رود.

انتهای پیام/

اعتصاب نفتی ها می شکند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی