کد خبر: ۶۲۴۴۹۷۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲
مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمان؛

مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمان گفت:معادل 14استان کار عمرانی درشرکت آبفار استان کرمان انجام شده است که نشان از سلامت کار دراین دستگاه است.

معادل 14استان در آبرسانی روستایی کار شده استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  علی رشیدی گفت: ما در ابتدای حضورمان در این شرکت از بازرسی استان درخواست کردیم مراقب ما باشند زیرا مجموعه ای وسیع وگسترده را تحت مدیریت داریم و از طرف دیگر کار در روستاها همیشه با موانعی روبروست.

وی با بیان اینکه تلاش شده است کار درروستاها از سلامت 100درصدی برخوردار باشد افزود: تمام تلاش پرسنل شرکت ما برکار سالم است وخلاف این مسئله ثابت نشده است.

رئیس هئیت مدیره شرکت آبفار استان کرمان تصریح کرد:ما معادل 14استان کشور کار عمرانی انجام داده ایم واگر الساعه بدون هماهنگی در 23شهر استان بروید همه کارگاهها فعال و کار اجرایی در حال انجام است.

وی با اشاره به بازدید اخیر خوداز روستاهای بافت به همراه نماینده بافت درمجلس گفت: در این بازرسی ها که بدون اطلاع قبلی همراه بود خوشبختانه تمام پیمانکاران ما برسرکار بودند واین مسئله مورد تحسین نماینده بافت قرار گرفت.

رشیدی با اشاره به همکاری این شرکت با 4ناظر گفت: این ناظران به شکل شبانه روزی با ما همکاری می‌کنند وتنها خواهش ما از مجموعه بازرسی استان این است که مراجعه آنان به سازمان بازرسی اغلب با تعویق پروژه ها مواجه است که نیاز داریم از این آسیب جلوگیری کنیم.

وی اظهار کرد: ما به بازرسی در کارها ایمان داریم وحتی آن را کلاس آموزشی برای خود می دانیم و اگر مجموعه آبفار استان مجموعه ای صادق وسالم است باید بازرسی ها نیز محدودتر شود تا ناظران ما کمتردرسیستم اداری درگیر شده وبرسرکار خود حضور مستمر داشته باشند.

انتهای پیام/ح

معادل 14استان درکرمان کارشده است

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر