کد خبر: ۶۲۴۴۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
معاون وزیر کشور:

با ابلاغ ساختار درجه‌بندی فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تا یک ماه دیگر ۶۰۰ پست معاونت جدید در فرمانداری و بخشداری‌ها ایجاد می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،جواد ناصریان بعد از ظهر امروز در نشست فرمانداران و بخشداران استان که در محل استانداری اردبیل برگزار شد اظهار داشت: با ابلاغ ساختار درجه‌بندی فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تا یک ماه دیگر ۶۰۰ پست معاونت جدید در فرمانداری و بخشداری‌ها ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به این که هم‌اکنون با مشکلات مالی روبه‌رو هستیم، افزود: با وجود این مشکلات افزایش اعتبارات از سه سال گذشته تا به اکنون محقق یافته به گونه‌ای که شاهد افزایش اعتبارات از ۱۰۰ میلیارد ریال به ۴۰۰ میلیارد ریال هستیم که این یک امر قابل توجه و اساسی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: در حال حاضر درخواست‌هایی در ارتباط با تعطیلی روز‌های پنج‌شنبه هر هفته وجود دارد که این موضوع مغایر با قوانین کشوری است، ولی اگر شرایط و دلایلی موثقی در این زمینه باشد به طور مقطعی اجرای این تعطیلی قابل اجرا خواهد بود.

ناصریان بیان کرد: افزایش حقوق فرمانداران، بخشداران و کارکنان دولت از برنامه‌هایی است که هم‌اکنون در دستور کار قرار داده شده تا پس از بررسی‌های لازم در این زمینه و بررسی کارشناسانه مسائل بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را به حداقل رسانده و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی تصریح کرد: پرداخت مطالبات بازنشستگان توسط دستگاه‌های دولتی نباید قبل از تامین مالی باشد چرا که این موارد غیرقانونی بوده و بدون تامین مالی افزایش هرگونه مطالبه نمی‌تواند انجام شود بلکه انجام این اقدامات نیازمند بررسی‌های هوشمندانه و کارشناسانه دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور گفت: یکی از اهدافی که در حال حاضر به دنبال آن هستیم بهبود سطح رفاهی و معیشت و وضعیت خدمتی کارکنان است که تمامی این موارد در دستور کار قرار داده شده تا بتوانیم با مشاوره و همکاری همدیگر مشکلات را بررسی کرده و برای رفع آنان در اسرع وقت اقدام شود.

انتهای پیام/پ

 تشکیل  ۶۰۰ پست معاونت جدید در فرمانداری‌ها

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر