کد خبر: ۶۲۴۵۵۱۵
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴

علی مرادی سپهر، بوکسور جوان و مطرح استان قم با پیروزی در دیدار نهایی قهرمان مسابقات دانشجویان کشور شد.

  به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم  ؛ مسابقات بوکس قهرمانی دانشجویان کشور در حالی مرحله نهایی خود را در اسفراین پشت سر گذاشت که تنها نماینده قم در مرحله نهایی موفق شد با پیروزی، فینال جذاب خود را پشت سر بگذارد.

علی مرادی سپهر که سابقه قهرمانی در مسابقات امیدهای کشور و دعوت به تیم ملی را دارد در این مسابقات توانست برای نخستین بار صاحب مدال طلا شود و افتخار جدیدی برای جامعه بوکس استان قم کسب کند.

مرادی سپهر  اظهار داشت: ثبت نام مسابقات کشوری دانشجویان از سال ۹۵ شروع شد و  این، اولین دوره مسابقات کشوری دانشجویان در رشته بوکس بود که برگزار شد. تیرماه در مسابقات دانشجویان رقابت کردم و به مرحله نهایی رسیدم که دور نهایی با تأخیری حدود ۲ ماهه برگزار شد.

وی افزود: این قهرمانی خیلی برایم مهم بود به ۲ دلیل، یکی این که این اولین دوره مسابقات بود و قهرمانی در اولین دوره ارزش خاص خود را دارد؛ دوم این که این مسابقات، انتخابی تیم  ملی بود و نفرات اول هر وزن به اردوی تیم ملی  دعوت می‌شوند.

قهرمان قمی مسابقات بوکس دانشجویان کشور گفت: تمرینات سختی را پشت سر گذاشتم. تقریباً روزی ۴ ساعت تمرین سنگین داشتم. حالا فقط به کسب طلای مسابقات دانشجویان جهان فکر می‌کنم. اهداف بزرگی دارم و حضور در مسابقات دانشجویان جهان فرصت بزرگی برای کسب تجربه است.

قهرمانی بوکسور قمی در مسابقات دانشجویان کشوری

انتهای پیام/ت

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی