کد خبر: ۶۲۴۵۵۲۸
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
نماینده مردم رزن در مجلس مطرح کرد:

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 126 روستای شهرستان رزن دارای تلفن ثابت است، گفت: آنتن دهی تلفن همراه  یکی از مهم‌ترین مشکلات شهرستان رزن در حوزه مخابرات است.

همه روستا‌های رزن دارای تلفن ثابت هستندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ حسن لطفی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام دستگاه‌های خدمات رسان در ازای ارائه خدمات به مردم پول دریافت می‌کنند، اظهار کرد: دستگاه‌های خدمات رسان در ازای پول دریافتی از مردم باید تمام خدمات را به صورت مطلوب و کامل ارائه دهند.

وی یکی از مهم‌ترین مشکلات شهرستان رزن در حوزه مخابرات را عدم آنتن دهی تلفن همراه در روستا‌ها و بعضی نقاط شهری دانست و ادامه داد: شرکت مخابرات و دیگر شرکت‌هایی که در حوزه مخابرات ارائه دهنده خدمات به مردم هستند، باید خدمات روز دنیا را در اختیار مردم قرار دهند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز گسترش اینترنت و فضای مجازی به عنوان یکی از شاخصه‌های پیشرفت در دنیا مطرح است، بیان کرد: عدم جابجایی تیر‌های مخابرات امروز در برخی روستا باعث کند شدن روند بهسازی در روستا‌ها شده است.

وی با اشاره به اینکه تمام روستا‌های شهرستان رزن دارای تلفن ثابت هستند، ادامه داد: این اتفاق در کشور برای نخستین بار رخ داده و همه 126 روستای شهرستان رزن دارای تلفن ثابت است.

انتهای پیام/ص.ف

خودکفایی روستاها در تلفن ثابت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر