کد خبر: ۶۲۶۵۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
مدیر شرکت توزیع نیروی برق نقده گفت؛

یکهزار و ۲۷۵ انشعاب برق چاه‌های کشاورزی در این شهرستان وجود دارد که برای کنترل مصرف آب در بخش کشاورزی و جلوگیری از هدر رفت آب، از این تعداد ۱۳۰ دستگاه کنتور هوشمند سازی شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛  مهدی حمیدی افزود: این کنتورها قابلیت های قرائت از راه دور، مشاهده میزان بار مصرفی مشترک و مشاهده وضعیت لحظه ای پارامترهای شبکه مشترک را در اختیار شرکت توزیع برق قرار می دهد.

وی با اشاره به اینکه از 99 روستای شهرستان نقده، همه آنها از نعمت برق بهره مند است، اضافه کرد: 38 هزار و 739 انشعاب خانگی، یک هزار و 62 انشعاب عمومی، 241 انشعاب صنعتی و 253 انشعاب روشنایی معابر در این شهرستان وجود دارد.

وی اظهار کرد: همچنین 511 انشعاب برق در نیمه نخست امسال به متقاضیان این شهرستان واگذار و 638 دستگاه کنتور معیوب نیز تعویض شده است.

مدیر شرکت توزیع نیروی برق نقده با اشاره به مصرف برق در نیمه نخست امسال این شهرستان افزود: در سال جاری 101 مگاوات ساعت برق در نقده مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل هیچ افزایشی نداشته است.

حمیدی ادامه داد: علت عدم افزایش مصرف برق در سال جاری وجود طرح های تشویقی این اداره بوده که منجر به کاهش مصرف واحدهای صنعتی و تجاری شده است.

  46 هزار و 382 انشعاب برق در نقده وجود دارد؛ نقده با 110 هزار نفر جمعیت در فاصله حدود 80 کیلومتری جنوب ‌شرق ارومیه واقع شده ‌است.

انتهای پیام/ب

 

10 درصد کنتورهای برق چاه های کشاورزی در نقده هوشمندسازی شده است

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر