کد خبر: ۶۲۶۷۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰

ملی‌پوش اسنوکر ایران گفت: میزان توجهات به رشته بیلیارد اگر افزایش پیدا کند قطعا شاهد پیشرفت‌های بیشتری در این رشته خواهیم بود.

سهیل واحدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره كسب مدال برنز در رقابت‌های داخل سالن آسیا و سطح این مسابقات، گفت: بدون شك سطح مسابقات بسیار بالا بود به طوری که چندین قهرمان جهان و چهار بازیکن حرفه‌ای در بخش اسن،وكر این مسابقات شرکت کرده بودند و كار همه حریفان سخت بود.

وی افزود: حضور نفرات قدرتمند در این رقابت‌ها نشان از بالا بودن سطح كیفی آن داشت. من نیز از همان ابتدای مسابقات به خوبی می‌دانستم كار سختی برابر این حریفان قدرتمند دارم و سعی كردم در همه مسابقات هرچه در توانم بود، ارائه دهم.

واحدی با اشاره به اینكه در مسابقات جهان مدال طلا كسب كرد اما در تركمنستان مدال برنز گرفت، گفت: این درست است كه من در مسابقات جهانی موفق به كسب عنوان قهرمانی شدم اما هیچ تضمینی برای یك ورزشكار حرفه‌ای وجود ندارد كه در همه مسابقاتش یك مقام را تكرار كند. سطح عملكرد ورزشكار،تحت تاثیر عوامل مختلف ممكن است تغییر كند.

 واحدی: امیدوارم توجهات به بیلیارد بیشتر شود/ دیگر به فوتبال فكر نمی‌كنم

وی ادامه داد: اینكه چه عاملی مانع شد قهرمان نشوم نیز شرایط مسابقات بود.من یك بازی را كه فكر می‌كردم برنده هستم، واگذار كردم آن هم چون فقط یك توپ را نتوانستم بزنم. در مجموع باید بگویم كه سطح ورزشكاران بیلیارد و اسنوكر ایران بالاست و به‌طور حتم توانمندی این را دارند كه به عناوین قابل توجهی در مسابقات آسیایی و جهانی دست پیدا كنند. این رقابت‌ها نیز می‌توانست هر نتیجه‌ای را برای نمایندگان ایران به همراه داشته باشد.

واحدی با اشاره به اینكه توجهات به حدی كه لازم است نسبت به بیلیارد وجود ندارد، خاطر نشان كرد: متاسفانه مسئولان و سران ورزش كشور، آن‌طور که به خیلی ورزش‌ها و رشته‌ها بها می‌دهند، به رشته ما نمی‌دهند و این بسیار ناراحت کننده است. تصور من این است كه اگر به این رشته توجه بیشتری شود،به‌طور حتم آینده روشنی در انتظار اسنوكر خواهد بود. ورزشكاران ما پتانسیل بالایی دارند و در صورت توجه بیشتر از سوی مسئولان نتایج درخشان‌تری به‌دست می‌آوردند.

وی كه پیش از این فوتبال بازی می‌كرده و در تیم راه آهن عضو بود در پاسخ به این سوال كه از كنار گذاشتن فوتبال پشیمان هستی یا خبر، گفت: من به هیچ وجه به فوتبال فكر نمی‌كنم و دیگر پیگیر این رشته نیز نیستم.

واحدی: امیدوارم توجهات به بیلیارد بیشتر شود/ دیگر به فوتبال فكر نمی‌كنم

واحدی درباره این كه تا چند سال دیگر در رشته اسنوكر فعالیت می‌كند، گفت: تا زمانی كه توانمندی حضور در مسابقات بین‌المللی را در خودم ببینم، در این رشته فعالیت خواهم كرد. سقف آرزوهای من رسیدن به جمع هشت اسنوكر باز برتر جهان است كه برای رسیدن به آن، تمام تلاش خود را به كار می‌گیرم و تمریناتم را ادامه خواهم داد.

انتهای پیام/

اظهارات فوتبالیست سابق و اسنوكرباز امروز

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی