کد خبر: ۶۲۶۹۰۲۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸

رئیس پارک ملی توران شاهرود از دستگیری شکارچیان متخلف در منطقه طرود خبر داد و گفت : از متخلفان لاشه سه راس شکار ، یک اسلحه برنو و دوربین چشمی کشف و ضبط شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، احمد رادمان رئیس پارک ملی توران شاهرود با تشریح چگونگی دستگیری شکارچیان متخلف در طرود شاهرود با بیان اینکه عصر سه شنبه ماموران پارک ملی توران حوزه محیط بانی طرود با مشاهده خودرو پیکان که به سمت کوه در تردد بود به آن مشکوک شده و به صورت نامحسوس خودرو را تحت نظر قرار دادند، گفت : خودرو پیکان پس از حدود یک ساعت با استفاده از تاریکی هوا و به صورت چراغ خاموش به سمت ماموران حرکت می کردند که با نزدیک شدن خودرو، متخلفان بدون توجه به فرمان ایست، اقدام به فرار می کنند.

 

وی افزود: با فرار خودرو، ماموران به وسیله موتور سیکلت آن ها را تعقیب و پس از طی مسافتی موفق به توقف خودرو می شوند که سه نفر سرنشین(شامل دو نفر سابقه دار) در خودرو حضور داشتند در بازرسی اولیه از خودرو یک قبضه اسلحه برنو دارای جواز حمل و یک عدد دوربین چشمی کشف و ضبط شد.

 

رئیس پارک ملی توران شاهرود بابیان اینکه پس از انتقال خودرو، سرنشینان و ادوات کشف شده به پاسگاه محیط بانی طرود، ماموران اقدام به پایش منطقه می کنند، ابراز داشت: در آخرین دقایق نیمه شب ماموران محیط بانی موفق به کشف قطعاتی از سه لاشه بره و یک لاشه گوسفند وحشی و دو دست لباس های آغشته به خون شکار می شوند.

 

رادمان ادامه داد: شکارچیان متخلف در طرود شاهرود در حین فرار و با استفاده از تاریکی شب اقدام به پرتاب گوشت های شکار از داخل خودرو به بیرون و اطراف جاده کردند لذا در بازرسی اولیه هیچ آثار گوشتی در داخل خودرو نبوده است.

 

وی افزود: از آنجایی که متخلفان به فرمان ایست ماموران توجه نکرده اند لذا برای ماموران واضح بود که حتما این افراد تخلف کرده اند که این چنین رفتاری را از خود نشان دادند لذا با پایش همان مسیر فرار متخلفان موفق به کشف گوشت شکار شده اند.

 

رادمان اضافه کرد: صورت جلسه و گزارش نهایی تنظیم و پرونده برای رسیدگی بیشتر تحویل مراجع قضایی شاهرود شد.


انتهای پیام / ه


جزئیات دستگیری شکارچیان متخلف در طرود شاهرود


منبع : مهر

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی