کد خبر: ۶۲۷۷۵۰۷
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
مدیرکل پست استان سمنان;

مدیرکل پست استان سمنان با بیان این که جی نف دارای ظرفیت های فراوانی برای این استان است گفت : پروژه جی نف در استان سمنان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، شهرام صادر مدیرکل پست استان سمنان در کارگروه تخصصی جی نف استان سمنان با بیان اینکه جی نف دارای ظرفیت های فراوانی برای استان است گفت : نخستین ویژگی جی نف اتصال مردم به دولت الکترونیک است که در صدد هستیم این طرح ملی در استان راه اندازی شود.

 

وی درباره مزیت های جی نف، افزود: امکان رهگیری مرسولات مصادیق شخصی به صورت یکپارچه از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی، اتصال به درگاه‌های پرداخت الکترونیک بانکی برای تسهیل در پرداخت هزینه‌های مترتب در زمره ویژگی‌های جی نف است.

 

مدیرکل پست استان سمنان درباره دیگر ویژگی بارز جی نف، تاکید کرد: کاهش پیچیدگی‌های فرایندی و اداری در مدیریت مرسولات مصادیق از جمله مزایای این طرح الکترونیک است.

 

صادر درباره امکانات جی نف نیز توضیح داد: در این طرح امکان بررسی و صحت سنجی آدرس فیزیکی به همراه موقعیت و مختصات جغرافیایی محدود می‌شود، و اگر توسعه فرآیند ملی را مدنظر داشته باشیم، برای ایجاد و نگهداری پایگاه اطلاعاتی رسمی، اجرایی شدن این پروژه ضروری است.


انتهای پیام / ه


سمنان جزء 5 استان اول کشور در تخصیص عرصه جی نف

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر