کد خبر: ۶۲۷۷۶۳۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: ورزشکاران پیوند اعضاء استان در رقابت‌های کشوری به 15 مدال دست یافتند.

حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان کردستاندر گفت و گو با  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛گفت: دومین دوره رقابت‌های پیوند اعضاء در 9 رشته ورزشی به میزبان جزیره کیش برگزار شد و با معرفی نفرات برتر رشته‌های مختلف و اعلام رنکینگ کشوری به کار خود پایان داد.

 وی گفت: در این رقابت‌ها ورزشکاران 24 استان سراسر کشور در رشته‌های دوومیدانی، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دارت، اسکواش، بولینگ و دوچرخه‌سواری در دو بخش مردان و زنان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

جولایی بیان کرد: تیم استان کردستان با مربیگری سوران محمدی و سرپرستی اکبر محمدی در این رقابت‌ها حضور یافت و با کسب 15 مدال توانست مقام سوم رنکینگ کشوری بخش بانوان را بدست آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان افزود: در بخش مردان، صادق محمدی در رشته پرتاب وزنه رده سنی 19 تا 29 سال موفق به کسب مدال طلا شد و بر سکوی نخست قرار گرفت و در همین رده سنی فواد خوزم دونده کردستانی در مواد 200 و 100 متر به ترتیب دو مدال طلا و نقره را از آن خود کرد.

 وی افزود: در شنای رده سنی 40 تا 49 سال، طیب طاهرپور در شنای 50 متر پروانه، 50 متر کرال پشت و 100 متر قورباغه توانست سه نشان زرین طلا را بر گردن آویزد.

 جولایی گفت: همچنین زانکو الماسی در رده سنی 19 تا 29 سال و امیرشاه ملکی در رده سنی بالای 60 سال به ترتیب در رشته‌های دارت و تنیس روی میز موفق به کسب دو مدال نقره شدند.

 وی عنوان کرد: در بخش دختران، ثریا عبدالملکی در رشته دوومدانی رده سنی 19 تا 29 سال در مواد 800 متر و 1500 متر دو نشان طلا را از آن خود کرد، زینب ذبیحی در رده سنی 30 تا 39 سال در ماده‌های 1500 متر و 800 متر به ترتیب صاحب یک نشان طلا و یک نشان نقره شد و گلاویژ دارخال در رده سنی 19 تا 29 سال ماده 800 متر مدال نقره را به دست آورد و شیرین احمدی نیز یک نشان برنز رشته تنیس روی میز رده سنی 40 تا 49 سال را به خود اختصاص داد.

 گفتنی است، رقابت‌های پیوند اعضاء قهرمانی کشور طی روزهای 18 و 19 مهرماه در جزیره کیش برگزار شد.

انتهای پیام/ د م

پایان دومین دوره رقابت‌های پیوند اعضاء

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی