کد خبر: ۶۲۷۸۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
قائم‌مقام وزیر کشور:

قائم‌مقام وزیر کشور گفت: بزرگراه اهر – هریس – تبریز سال ۹۷ به بهره‌برداری کامل می رسد.

بزرگراه اهر– تبریز باید تا پایان سال ۹۷ به بهره‌برداری برسدبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید حسین هاشمی قائم‌مقام وزیر کشور، در حاشیه نشست بررسی روند احداث بزرگراه اهر – هریس – تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: جاده اهر – هریس – تبریز از جمله جاده‌هایی است که به لحاظ تردد مسافران و گردشگران برای دولت نگران‌کننده بوده است.

قائم‌مقام وزیر کشور ادامه داد: بنا به توصیه استاندار آذربایجان شرقی تصمیم گرفتیم از بزرگراه اهر – هریس – تبریز بازدیدی داشته باشیم البته ساخت این بزرگراه بر عهده وزارت راه و شهرسازی بوده و ما در وزارت کشور از نظر تصادفاتی که در این جاده رخ می‌دهد مسئول هستیم.

وی روند احداث بزرگراه اهر – هریس – تبریز را امیدوارکننده دانست، افزود: گزارش‌های پیمانکاران در خصوص احداث این بزرگراه بسیار خوب بود و امیدواریم برای اینکه در این مسیر شاهد هیچ‌گونه حوادث رانندگی نباشیم بایستی بزرگراه اهر – هریس – تبریز نهایتاً در سال 97 به بهره‌برداری کامل برسد.

هاشمی تأکید کرد: با توجه به سابقه اجرایی‌ام احتمال این‌که بزرگراه اهر – هریس – تبریز سال آینده به‌طور کامل مورد بهره‌برداری قرار گیرد، قطعاً منابع مالی نیز در روند احداث این بزرگراه تأثیر می‌گذارد و یقیناً نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با حمایت‌ها و پیگیری‌هایی که انجام می‌دهند در تخصیص اعتبارات مؤثر خواهند بود.

قائم‌مقام وزیر کشور با تأکید بر اینکه در روند احداث بزرگراه اهر – هریس – تبریز هیچ‌گونه مشکلی ندیده‌ایم، تصریح کرد: پیمانکاران با اراده‌ای که دارند سعی می‌کنند تا این پروژه در اسرع وقت به بهره‌برداری برسد تا هم مردم و پلیس در امنیت و بدون تلفات جانی تردد کنند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

صحبت های سید حسین هاشمی در نشست بررسی روند احداث بزرگراه اهر – هریس – تبریز

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی