کد خبر: ۶۳۱۴۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰

رئیس فدراسیون بدنسازی گفت:منتشر کردن عکس خوابیدن ورزشکاران در فرودگاه را کار چندان جالبی نمی دانم و به طور قطع با کسی که این کار را انجام داده برخورد خواهیم کرد.

ناصر پور علی فرد در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران درباره کیفیت مسابقات جهانی اسپانیا اظهار کرد: خوشبختانه مسابقات خوبی را شاهد بودیم به طوری که بیش از 305 ورزشکار در این مسابقات شرکت داشتند و خدا را شکر توانستیم با همت بچه ها عنوان قهرمانی دوره گذشته مان را دوباره تکرار کنیم.

او ادامه داد:  باید بگویم در دوره های گذشته تیم ما با اختلاف زیاد نسبت به سایر کشورها قهرمان می شد ولی در این دوره فاصله ها میان تیم ها به شدت کاهش یافته بود و تیم کره جنوبی تنها با یک طلا کمتر نسبت به ما در مکان دوم جای گرفت.در ضمن میزبانی کشور اسپانیا بسیار رضایت بخش بود و تمام کشورها از نوع برگزاری مسابقات رضایت مند بودند.این را هم باید بگویم تیم هایی مانند روسیه،ترکیه و خود اسپانیا با تیم کاملی در این رقابت ها حضور داشتند و مطمئنا در سال های بعدی حرف های زیادی را از این تیم ها خواهیم شنید.

رئیس فدراسیون بدنسازی درباره عکس منتشر شده از سوی ورزشکاران گفت:این موضوع یک شیطنت بود چرا که پس از اتمام مسابقات ما از ورزشکاران خواستیم تا همراه ما به مادرید بیایند که خودشان قبول نکردند.در ضمن به غیر از تیم ما ورزشکاران کشورهای دیگر هم در فرودگاه حضور داشتند  و در نهایت باید بگویم این مسئله شیطنت بود چرا که مسئولان تیم تمام کارهای امکان پذیر از جمله ترانزیت،اتوبوس و مسیر را برای ورزشکاران تدارک دیده بودند و در واقع می توانم به نوعی احتمال بدهم  که این کار یک شیطنت بوده است.در هر صورت با مسببین این امر به شدت برخورد می کنیم و تا‌آنجایی که من اطلاع پیدا کرده ام یک ورزشکار شهرستانی که نتوانسته در‌آنجا مدال بگیرد و انتظارش بر این بوده است که مدال کسب کند این عکس را گرفته و منتشر کرده است.

پور علی فرد در پاسخ به این سوال که برخی ها معتقدند ورزشکاران با اینکار قصد صدمه زدن به شما را داشتند یا خیر،اظهار کرد:این مسئله به وجدان کاری افراد مربوط می شود و نمی توانم در این باره اظهار نظر خاصی کنم.

رئیس فدراسیون بدنسازی درمورد اینکه آیا با سرپرست تیم هم برخورد می‌شود یا خیر؟ گفت:به طور حتم توضیحات لازم را از سرپرست تیم خواهیم داشت اما واقعیت این است که او نمی‌توانسته در یک فرودگاه چند هزار متری بالای سر تک تک ورزشکاران باشد و ببیند آنها چه کار می‌کنند.

او درباره پاداش ناچیز فدراسیون به ورزشکاران پس از قهرمانی در اسپانیا گفت:باید بگویم انشاالله به موقع و در اسرع وقت ورزشکاران پاداششان را بایت قهرمانی در رقابت های جهانی دریافت خواهند کرد و در ضمن ما تصمیم گرفتیم در‌آنجا حدود 100 یورو را به هر ورزشکار بدهیم.

** یکی از مباحثی که در کنگره جهانی صورت گرفت، موضوع کنفدراسیون آسیا بود. رئیس این کنفدراسیون پست دیگری برای کشورش گرفته و نمی‌تواند به فعالیت خود ادامه بدهد. بر همین اساس قرار شده کنگره آسیا در اردیبهشت ماه به میزبانی مغولستان برگزار و درباره پست‌هایی همچون ریاست، نایب رئیسی و ... تصمیم‌گیری شود.

پورعلی‌فرد در پاسخ به این سؤال که آیا برای این انتخابات کاندیدا خواهد شد یا خیر؟پاسخ داد: باید این موضوع در وزارت ورزش و جوانان مطرح شود و ببینیم نظر مسئولان برای حضور در چه سطحی است.

انتهای پیام/

اظهارات پور علی فرد درباره قهرمانی تیم پرورش اندام در رقابت های جهانی

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل