کد خبر: ۶۳۲۰۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
اخبار زمین لرزه در لرستان؛

ساعت ۱۴:۵۶ دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه دیگر با شدت ۳.۶ ریشتر "هفت چشمه" در استان لرستان را برای چندمین بار متوالی لرزاند.

رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان ، با اشاره به وقع یک زمین لرزه دیگر در "هفت چشمه" اظهار داشت: ساعت ۱۴:۵۶ دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه دیگر با شدت ۳.۶ ریشتر "هفت چشمه" در استان لرستان را لرزاند.

وی عمق وقوع این زمین لرزه را ۷ کیلومتری از سطح زمین دانست و افزود: مرکز این زمین لرزه بر اساس گزارش مرکز زلزله نگاری کشور به عرض و طول جغرافیایی ۳۳.۸۹۹ و ۴۷.۶۲۴ بوده است.

از صبح امروز تا اکنون زمین لرزه شهر‌های اشترینان، کوهدشت، درب گنبد، هفت چشمه و نورآباد در استان لرستان را به لرزه در آورده است که سبب ترس و وحشت مردم در سطح استان شده است.

ساعت ۱۴:۴۴ دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه به بزرگی ۲.۳ ریشتر درب گنبد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۴:۱۹ دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه دیگر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین هفت چشمه در استان لرستان را لرزاند.

ساعت ۱۳:۵۹ دقیقه ظهر امروز نیز یک زمین لرزه به بزرگی ۲.۸ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری شهرستان کوهدشت در استان لرستان را لرزاند.

ساعت ۱۴:۰۵ دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه به بزرگی ۲.۷ ریشتردر عمق ۱۲ کیلومتری زمین شهرستان نورآباد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت ۱۳:۵۷ دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه به بزرگی ۳.۹ ریشتر در عمق ۱۱ کیلومتری زمین هفت چشمه در استان لرستان را لرزاند؛ صبح امروز نیز اشترینان بروجرد بر اثر یک زمین لرزه تکان خورد؛ شب گذشته "چالانچولان" شهرستان دورود بر اثر یک زمین لرزه به بزرگی ۲.۸ ریشتر به لرزه در آمد.

شب گذشته زلزله شدیدی استان لرستان را لرزاند؛ این زلزله در همه شهرستان‌های استان لرستان احساس شد که بر اثر آن ۱۶ نفر در کوهدشت مجروح و به برخی واحد‌های ساختمانی استان نیز خسارت وارد شد.

انتهای پیام/د

"هفت چشمه" در استان لرستان بازهم لرزید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر