کد خبر: ۶۳۲۰۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
اخبار زلزله در لرستان؛

بر اثر زلزله دیشب آب آشامیدنی ساکنان ۲ روستای تنگ سیاب شهرستان کوهدشت قطع شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  آریایی، مدیر کل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: بر اثر زلزله دیشب آب آشامیدنی ساکنان ۲ روستای تنگ سیاب شهرستان کوهدشت قطع شد.

رضا آریایی گفته: با کمک عوامل امدادی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و شهرستان کوهدشت تا چند ساعت آینده آب آشامیدنی ساکنان اینروستا‌ها قطع خواهد شد. دکتر طولابی رئیس بیمارستان امام خمینی کوهدشت هم از بستری شدن ۱۶ مجروح بر اثر زلزله دیشب در این بیمارستان ونیز مداوا شدن ۵۰ مجروح به صورت سرپایی خبر داد.

صارمی مدیر آموزش و پرورش بخش اشترینان هم از وارد شدن خسارت به ۲ آموزشگاه این بخش خبر داد و گفت: به علت غیرقابل استفاده بودن این مدارس دانش آموزان را به مکانی دیگر منتقل کردیم.

هر چند آریایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان از اعلام دقیق خسارت‌های وارده به شهر‌ها و روستا‌های استان لرستان خود داری کرد و گفت: بایدمنتظر اعلام نظر گروه‌های امدادی باشیم، اما ارسال تصاویر و عکس‌های هم استانی‌ها حاکی است که این زلزله به بخشی از واحد‌های مسکونی بخصوص در روستا‌ها خسارت وارد کرده است.

گفتنی است زلزله ۷/۳ ریشتری دیشب در همه ۱۱ شهرستان استان لرستان احساس شد و مردم تعدادی ازاین شهرستان‌ها بخصوص رومشکان، کوهدشت و دلفان تا ساعاتی از شب در بیرون از منازل به سربردند.

انتهای پیام/د

مجروح شدن ۶۶ نفر و قطع آب آشامیدنی تعدادی از روستا‌های لرستان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر