کد خبر: ۶۳۲۰۹۲۱
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز همدردی با زلزله زدگان غرب کشور، خواهان اعلام آمادگی برای کمک به حادثه دیدگان از طریق مجلس شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامیدر پی وقوع زلزله در غرب کشور و جان باختن تعدادی از هموطنان و زخمی شدن و آسیب دیدن شماری از مردم ، نماینده اردکان امروز با فرهاد تجری و شهاب نادری نمایندگان مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب و پاوه - اورامانات گفت و گو کرد.

وی در این تماس با تسلیت و ابراز همدردی با مردم و خانواده فوتی ها و حادثه دیدگان زلزله، برای پیگیری کمک به مجروحان از طریق همکاران مجلس و مجموعه های امدادی و کمک رسانی استان یزد اعلام آمادگی کرد.

همچنین تابش در جریان ابعاد حادثه و وضعیت کمک رسانی به مناطق زلزله زده قرار گرفت و از زحمات نیروهای اجرایی، امدادی ، درمانی و نظامی که برای کمک مردم، به این مناطق اعزام شدند، تشکر کرد.

وی همچنین با سرپرست اورژانس کشور که از اولین ساعت وقوع حادثه در محل حاضر بود نیز تلفنی گفت و گو کرد.

مسئولان مربوط در این گفت و گو با تشکر از پیگیری وضعیت مردم زلزله زده از طرف نماینده مردم اردکان، عنوان کردند که بیشترین خسارات در مناطق روستایی رخ داده است و در شهرها به دلیل بازسازی صورت گرفته، بناها پس از جنگ تحمیلی، خسارات کمتر است و بخشی از راه های روستایی و دسترسی نیز مسدود است که همه نیروها با تمام توان و تجهیزات در حال بازگشایی مسیرها و کمک رسانی فوری به مردم هستند.

انتهای پیام/ی

نماینده مردم اردکان خواهان اعلام آمادگی برای کمک به حادثه دیدگان از طریق مجلس شد

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی