کد خبر: ۶۳۲۲۶۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
نوبخت:

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اختصاص تسهیلات لازم برای بازسازی منازل زلزله زده در دستور کار جلسه فردای هیئت دولت قرار دارد.

تسهیلات بازسازی دستور کار جلسه هیئت دولت است

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛محمد باقر نوبخت  رئیس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه جلسه ستاد بحران کرمانشاه گفت: جلسه مدیریت بحران به اتمام رسید و صبح امروز نیز رئیس جمهور از مناطق زلزله زده بازدی و با مردم صحبت کرد.

وی گفت: رئیس جمهور به مناطق مختلفی از سرپل ذهاب سفر کردند و با مردم در خصوص نیازهایشان صحبت شد.

وی با اشاره به اینکه عمده مشکلات مردم نیازمندی ها و وسایلی بود که برای اسکان اضطراری لازم داشتند، گفت: این مطالب از سوی مردم در جلسه ستاد بحران نیز مطرح شد و رئیس جمهور دستور داد با فوریت نیازمندی های مردم شامل چادر، پتو و آب و وسایل ارتزاق موقت با سرعت ارسال بشود.

نوبخت بیان کرد: از دیروز تا الان از طریق حمل و نقل هوایی مبالغ قابل توجهی از مردم به کرمانشاه ارسال شد و الان در کرمانشاه دپو شده است و رئیس جمهور دستور دادند که با سرعت تنوزیع شود.

وی گفت: رئیس جمهور همچنین دستور دادند برای صبح فردا که جلسه دولت تشکیل می شود، با توجه به مستندات ماده 10 قانون تنظیم و 12 قانون مدیریت بحران، برای تسهیلاتی که نیاز وجود دارد برای بازسازی و کمک بلاعوض برای اسکان مردم تصمیم گرفته شود.

وی گفت: رئیس جمهور همچنین به استاندار کرمانشاه نیز دستور دادند جلسه ای امروز تشکیل شود و برای توزیع اقلامی که الان جمع شده به شهرها و روستاهای مختلف برسانند.

منبع:مهر

انتهای پیام/ی

نوبخت در کرمانشاه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر