کد خبر: ۶۳۲۳۳۳۱
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از آموزش امدادی به دانش آموزان در قالب طرح دادرس خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  علی پهلوان، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: امسال ۱۸ هزار دانش آموز خوزستانی در قالب طرح ملی دادرس در ۴۲۰ مدرسه در شهرهای مختلف خوزستان با آموزش های امدادی آشنا می شوند.

وی اظهار کرد: در طرح دادرس دانش آموزان یاد می گیرند که در زمان وقوع بحران و در روزهای سخت چگونه به جامعه و خانواده خود کمک کنند.

پهلوان افزود: این طرح ۸ مرحله و ۸ سرفصل آموزشی و المپیادهایی هم دارد که به صورت شهرستانی برگزار می شود و در این قسمت توانایی ها و مهارت های امدادی دانش آموزان هر شهرستان مشخص می شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: امسال ۱۸ هزار دانش آموز در قالب ۴۲۰ مدرسه در استان خوزستان در شهرهای مختلف با آموزش های طرح دادرس آشنا می شوند.

پهلوان یادآور شد: این ۱۸ هزار دانش آموز در قالب ۴۲ تیم دادرس در مسابقات استانی این طرح شرکت می کنند که این مسابقات تنها برای تبادل اطلاعات و نمایش آمادگی هایی است که دانش آموزان کسب کرده اند.

وی بیان داشت: سال گذشته اهواز و اندیمشک در بخش دختران و پسران مقام های اول و دوم مرحله استانی و مقام سومی را در مرحله کشوری بدست آوردند که این مایه مباهات و خوشحالی است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه برای توفیق هر جامعه و کاهش هزینه ها باید تمام قد در خدمت آموزش و پرورش باشیم، گفت: آینده هر جامعه ای وابسته به نگرش ما به آموزش و پرورش و آموزش هایی است که در آن به دانش آموزان داده می شود.

پهلوان در پایان بیان کرد: تعامل میان هلال احمر و آموزش پرورش تعامل علم و عمل و آمادگی است و جامعه ای آماده است که افراد آگاهی داشته باشد.

انتهای پیام/م

۱۸ هزار دانش آموز خوزستانی زیر چتر طرح دادرس قرار می گیرند

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل