کد خبر: ۶۳۴۸۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۴

هنرهای تجسمی هم مثل سایر هنرها، سبب آرامش روح انسان می‌شوند؛ به همین بهانه پیشنهاد گالری‌گردی هفتگی را برای شما داریم.

گالری هایی که در طول هفته برپاست

به گزارش خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هنر یکی از مواهب خداوندی است که سبب آرامش روح انسان می‌شود. برای همین پیشنهاد گالری‌گردی را در طول هفته برای شما داریم که در اینجا به معرفی اجمالی برخی از آنها می‌پردازیم.

گالری خانه عکاسان جوان

آذر خیریان و پریسان محمدی آثار هنرمندانی چون رابعه نیوشا، الهام خطیری، فاطمه حسنی،فاطمه فخاریان،شبنم نسلی اصفهانی،سحر مصطفوی کهگی،زهره صادقی،رضا میرمحمد صادقی، شقایق سیف،زهرا حائری،سارا مالکی،شیما فرهادی نیا،الناز انزابی نژاد،ساناز نادعلی، هما صدر،بهاره قاضی وکیلی و مهسا بیگ زاده را گردآوری کرده اند و در این گالری از 16 تا 22 آذر ماه در معرض دید علاقه مندان قرار دارد.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری خانه عکاسان جوان مراجعه کنند.

گالری مژده

رضا بیگناه اثار خود را در این گالری از 15 تا 21 آذر ماه سال جاری عرضه می کند.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری مژده مراجعه کنند.

گالری خانه عکاسان ایران

نمایشگاه عکس در این گالری از 13 آذر ماه سال جاری برپاست و تا 20 آذر ادامه دارد.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری خانه عکاسان ایران مراجعه کنند.در این نمایشگاه 73 فریم عکس از 37 عکاس در گالری شماره یک خانه عکاسان به نمایش در می آید که داوری عکس ها را فرهاد سلیمانی، ساسان مویدی و محمد نوروزی با دبیری احسان رأفتی برعهده داشتند.

افشین میرزایی، معین مطلق، عبدالغفور توکلی، حامد جعفرنژاد(2عکس)، احسان جزینی، ایرج علی پور حسین آبادی، مهدی ابراهیمی، محمدمهدی دارا، حامد نیرومند قوچانی(4عکس)، بهرام مکیده، ابراهیم مطاعی، جمشید فرجوند فردا، فاطمه زیوری پایدار، شمس اله دایی زاده، حمید عزیزی خانقاهی، بهزاد سهرابی، حمیدرضا بازرگانی، روزبه فکوری، سارا جعفری(3عکس)، حمیدرضا امیری متین(2عکس)، معصومه فریبرزی، منوچهر حیدریان(2عکس)، فروزان جاویدی(2عکس)، مهدی رستگاری(2عکس)، علی خارا(2عکس)، امیر قیومی(2عکس)، امیر عبیداوری(3عکس)، بهنام صحفوی(4عکس)، هادی دهقانپور، حسن قائدی(4عکس)، حسین عصاری آرانی(2عکس)، حسین ساکی، حسین ولایتی(7عکس)، جاوید تفضلی(3عکس)، مجید حجتی، پرویز قلی زاده، صادق هاشمی و رضا شاکری(4عکس) عکاسان راه یافته به نمایشگاه هستند.اختتامیه و اهدای جوایز همزمان با کنفرانس وحدت در تهران برگزار می شود.

نگارخانه بنفشه

هنرمندانی چون شهریار وثوق،شبنم پور بیرانوند،روزالین جلیلوند،مریم حسن زاده،اکرم رحمانی،پگاه رودباری،مریم شله چی،رومینا عطارها،مهسا عیسی پور،الهام کفراش،مریم کلانتر هرمزی،فضه کلانکی،لاله میرزا علی شیروانی،مریم هژیر و شقایق السادات یوسفی آثار خود را در این گالری از 17 تا 22 آذر ماه سال جاری عرضه می کنند.علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه بنفشه مراجعه کنند.

نگارخانه نقش جهان

کیوان کاسب آثار خود را در این گالری از 17 تا 22 آذر ماه سال جاری عرضه می کند.علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه نقش جهان مراجعه کنند.

گالری شکوه

نادر مشایخی،کاوه آفاق،اخلاقی،حمیدرضا اندرز،مصطفی چوب تراش،شیما حسن پور، فرامرز خانی،پروانه رزاقی،هیرو شیخ الاسلامی،هونیا عباسی،بیتا علی آبادی،محمدهادی فدوی،محسن فولادپور،مهدی قدیانلو،مینا محسنی،ساغر مسعودی،دانیال ملانوروزی،هانی نجم،امیر نصر کم گویان،سپیده نوری،نیلوفر وجدانی،فرزانه وزیری،محمد هاشمی و حسین همتی اثار خود را در این گالری از 17 تا 21 آذر ماه سال جاری عرضه می کنند.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری شکوه مراجعه کنند.

گالری 26

لیلا گازر آثار خود را در این گالری از 17 تا 28 آذر ماه سال جاری عرضه می کند.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری 26 مراجعه کنند.

گالری ایوان

قاسم محمدی آثار خود را در این گالری از 10 آذر ماه سال جاری عرضه کرده است. این گالری تا 24 آذر ماه برپاست.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری ایوان مراجعه کنند.

فضای هنری سرفیس ایرانشهر

امین شجاعی آثار خود را در این گالری از 10 آذر ماه سال جاری عرضه کرده این گالری تا 27 آذر برپاست.علاقه مندان می توانند برای بازدید به فضای هنری سرفیس ایرانشهر مراجعه کنند.

نگارخانه آتشزاد

امیر شجاع شجاعی پور و سجاد همتی آثار خود را در این گالری از 10 آذر ماه عرضه کرده اند.این نمایشگاه تا 19 آذر ماه سال جاری برپاست.علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه آتشزاد مراجعه کنند.

گالری نگارخانه 14

وحید بهری آثار خود را در این گالری از 10 آذر ماه عرضه کرده این نمایشگاه تا 27 آذر ماه سال جاری برپاست.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری نگارخانه 14 مراجعه کنند.

گالری افرند

فرهادایزدخواه آثار خود را در این گالری از 10 آذر ماه عرضه کرده این گالری تا 24 آذر ماه سال جاری برپاست.علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری افرند مراجعه کنند.

 انتهای پيام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر