کد خبر: ۶۳۵۰۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهترین قرعه در لیگ قهرمانان آسیا نصیب پرسپولیس شد و مسیر این تیم برای قهرمانی در این رقابت‌ها هموار است.

رضا شاهرودی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره همگروهی پرسپولیس با السد قطر، الوصل امارات و برنده بازی پلی آف میان نسف قارشی ازبکستان و الفیصلی اردن اظهار کرد: بعد زا قرعه سخت تیم ملی در جام جهانی بهترین قرعه در لیگ قهرمانان آسیا به پرسپولیس رسید. 

او ادامه داد:  حریفان نه چندان مطرح در کنار تیم پرسپولیس قرار گرفتند و با این قرعه راه صعود برای پرسپولیس به مرحله بعد هموار است و بدون شک این تیم به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود می کند. حتی به نظرم راه برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا هموار است. 

شاهرودی بیان کرد: امیدوارم پرسپولیس از موقعیت ایجاد شده در آسیا بهترین استفاده را کند و نتایج خوبی در این رقابتها بدست آورد. 

پیشکسوت پرسپولیس در پایان درباره همگروه نشدن پرسپولیس با تیم های عربستانی خاطر نشان کرد:  نمی توانم  از همگروه نشدن با تیم های عربستانی بگویم خوشحال یا ناراحت هستم اما دوست داشتم با برطرف شدن مشکل میزبانی ، الهلال عربستان به تهران می آمد تا در جهنم آزادی مقابل این تیم بازی می کردیم و غیرت ایرانی را نشان می دادیم. با این حال قرعه پرسپولیس بهتر از سایر نمایندگان کشورمان در آسیا است . البته امیدوارم استقلال بتواند الهلال را شکست بدهد و جواب دندان شکنی به این تیم عربستانی بدهد. 

انتهای پیام/ 

اظهارات شاهرودی درباره قرعه پرسپولیس در آسیا 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی