کد خبر: ۶۳۵۰۵۱۵
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸
معاون استاندار بوشهر:

معاون استاندار بوشهربا اشاره به برگزاری نشست هم اندیشی هسته‌های گزینش استان‌های مختلف در بوشهر گفت: با توجه به نقش مهم هسته‌های گزینش در انتخاب نیروی انسانی توانمند، لازم است نشست‌های هم‌اندیشی هسته‌های گزینش در استان بوشهر تقویت شود.

نشست‌های هم‌اندیشی هسته‌های گزینش در استان بوشهر تقویت شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  سعید زرین‌فر ظهر امروز در نشست هم اندیشی هسته‌های گزینش استان‌های مختلف کشور در بوشهر با تبریک هفته وحدت، میلاد باسعادت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) به جایگاه استعمار ستیزی بوشهر پرداخت و اظهار داشت: ثبت 200 ساله مبارزات مردم بوشهر با استعمار پیر انگلیس نشان از جایگاه این استان در مبارزات ضد استعماری است.

وی با بیان اینکه رئیسعلی دلواری سردار بزرگ مبارزه با استعمار پیر انگلیس، نام وی در تاریخ ثبت است خاطر نشان کرد: مردم استان بوشهر در ادواره مختلف تاریخی جلوی تجاوزات استعمارگران ایستاده‌اند و در جریان جنگ تحمیلی 8 ساله در اعزام رزمندگان به جبهه از جایگاه والایی برخوردار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر، با بیان اینکه این استان در بعد اقتصادی و صنعتی سهم مهمی در کشور ایفا می‌کند تصریح کرد: هسته گزینش نقش مهمی در انتخاب نیروی انسانی کارآمد و توانمند دارد که خدمات این هسته قابل تقدیر است.

زرین‌فر، نیروی انسانی در هر سازمان و جامعه‌ای را سرمایه مهم و با ارزش دانست و تاکید کرد: محوریت هسته گزینش در استان‌ها بر عهده استانداری گذاشته شد که قبلا هر دستگاهی به صورت مستقل در این عرصه عمل می‌کرد و سبب بروز ناهماهنگی‌هایی شده بود.

وی، با قدردانی از برگزاری نشست هم‌اندیشی هسته‌های گزینش استانداری‌ها در بوشهر بیان کرد: با توجه به نقش مهم هسته‌های گزینش در انتخاب نیروی انسانی توانمند، لازم است نشست‌های هم‌اندیشی هسته‌های گزینش در استان بوشهر تقویت شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر افزود: این نشست‌ها سبب بهبود روش‌ها و اصلاح فرایند طرح‌ها در برنامه‌های کاری می‌شود که باید این نشست‌‌ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/پ

تقویت نشست‌های هم‌اندیشی هسته‌های گزینش در استان بوشهر 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر