کد خبر: ۶۳۵۱۱۸۰
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
رئیس راهداری خلخال؛

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: به دلیل ادامه و شدت بارش برف در راههای ارتباطی همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر وسایل ایمنی زمستانی برای رانندگان خودروهای عبوری این شهرستان ضروری است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محمد قربانی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال افزود: بارش برف که از اوایل شب گذشته در راههای ارتباطی بین شهری و روستایی این شهرستان آغاز شده همچنان ادامه دارد.

وی اظهار کرد: به رانندگانی که قصد تردد در راههای ارتباطی کوهستانی و برفگیر از جمله راههای خلخال به اسالم و خلخال به پونل در استان گیلان را دارند توصیه می شود قبل از حرکت به سمت گردنه برفگیر الماس از داشتن زنجیر چرخ در خودرو و همچنین سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: با وجود بارش برف در تمام راههای ارتباطی در حال حاضر با تلاش ماموران راههای برفگیر منطقه برفروبی ، تیغه زنی و نمک پاشی شده و همه این راهها باز بوده و تردد خودروها در آنها جریان دارد.

قربانی افزود: با توجه به پیش بینی اداره هواشناسی استان اردبیل بارش برف در روزهای آینده در راههای ارتباطی برفگیر خلخال شدت گرفته و تا شنبه هفته آینده ادامه خواهد یافت.

فرامرز فرض الله پور ، رئیس اداره هواشناسی خلخال نیز گفت: با ورود سامانه سرد و بارش به منطقه و آغاز ریزش برف و باران دمای هوای صبح امروز خلخال به صفر درجه رسید که در مقایسه با حداقل دمای روز گذشته 4 درجه سردتر شده است.

هشت گردنه سخت گذر به نام های حیران، صایین، بودالالو، نقدوز، الماس، لنگان، قره آغاج و اسلام آباد در راه های ارتباطی این استان قرار دارند.

انتهای پیام/ح

بارش سنگین برف در شهرستان خلخال

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی