کد خبر: ۶۳۵۲۱۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
امام جمعه ارومیه؛

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: دانشجویان و اساتید باید گفتمان انقلاب اسلامی را در جامعه نهادینه کنند تا شاهد پیشرفت جامعه و کشور باشیم.

دانشجویان و اساتید گفتمان انقلاب اسلامی را در جامعه نهادینه کنندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه اظهار کرد: باید جهان اسلام بر سر مساله نابودی این رژیم صهیونیستی متحدانه عمل کند که بخشی از این اتحاد را در نابودی داعش شاهد بودیم.
وی با تبریک روز دانشجو ادامه داد: دانشجو‌ها و کسانی که در راس جریان‌های دانشگاهی هستند باید بر مطالبات رهبری جامه عمل بپوشانند.
وی افزود: حفظ روحیه استکبار ستیزی، عدالت خواهی، بینش سیاسی و آرمان خواهی مورد توجه دانشجویان باشد و این روحیه را در جامعه رواج دهند.
وی تاکید کرد: دانشجویان باید با بینش مناسب علت مشکلات را از مسئولان پیگیر باشند.
نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: دانشجویان و اساتید دانشگاهی باید به مسائل و مشکلات جامعه توجه کنند و برای این مشکلات راه حل بیابند، زیرا راه و روش دانشجویان انقلابی حل مشکلات جامعه و حفظ اخلاق مداری در جامعه است.
نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: اگر اخلاق مداری در جامعه رعایت نشود، جامعه ما هم مانند جامعه آمریکایی می‌شود و این مورد پسند اسلام و دین نیست.
حجت الاسلام والمسلمین قریشی افزود: دانشجویان و اساتید باید گفتمان انقلاب اسلامی را در جامعه نهادینه کنند تا شاهد پیشرفت جامعه و کشور باشیم.

انتهای پیام/ن.م

گفتمان انقلاب اسلامی را در جامعه نهادینه کنند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی