کد خبر: ۶۳۶۳۸۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

دبیر جشنواره سی و ششم فجر گفت: انتشار اخباری درباره برگزاری جشنواره در برج میلاد و تشکیل هیات سه نفره برای بازبینی آثار شایعه‌ای بیش نیست.

برگزاری جشنواره فیلم فجر در برج میلاد و هیات سه نفره دیدن آثار کذب محض استابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره سی و ششمین دوره فجر در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درمورد اخبار منتشر شده مبنی بر بازبینی فیلم های فجر توسط هیات سه نفره پیش از بررسی هیات انتخاب هفت نفره سی و ششمین جشنواره فجر تصریح کرد: این خبر شایعه‌ای بیش نیست و تمامی آثار راه یافته به سی و شمین جشنواره فیلم فجر توسط هیات انتخاب 7 نفره (محمود اربابی، احمد امینی، مجید رضابالا، پوران درخشنده، سیدجمال ساداتیان، حسین کرمی و محمدهادی کریمی) که اعضای هیات انتخاب سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر هستند، دیده و انتخاب خواهند شد.

داروغه زاده در ادامه صحبت هایش در خصوص احتمال جابجایی مجدد محل برگزاری جشنواره فجر تصریح کرد: پردیس ملت همچون گذشته که اعلام کرده بودیم میزبان اهالی رسانه و فیلمسازان خواهد بود و همه امسال شاهد فضایی حرفه‌ای خواهند بود.

دبیر جشنواره سی و ششمین دوره فجر در پایان در خصوص انتخاب نشدن فیلم سینمایی «نفس» در اسکار گفت: فیلم «نفس» یکی از آثار خوب جشنواره سی و پنجم فجر بود که متاسفانه در بخش رقابتی جایزه اسکار انتخاب نشد؛ اما این را باید بدانیم که قرار نیست هر سال در این رقابت حضور داشته باشیم. این اثر با توجه به قابلیت هایی که در زمینه ایرانی بودن، شرکت در جشنواره های خارجی و همچنین دارا بودن پخش کننده خارجی داشت، انتخاب شد اما موفق به گذر از بخش رقابتی نشد که امیدواریم در سال های آینده در اسکار حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

واکنش داروغه زاده به شایعه بازبینی فیلم های فجر توسط هیاتی سه نفره

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر