کد خبر: ۶۴۴۵۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
کد خبر : ۶۴۴۵۰۱۰

سخنگوی سپاه گفت: بالگردهای نیروی هوافضایی سپاه صبح امروز لاشه هواپیمای آسمان را ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان،  سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب با اشاره به عملیات جستجوی بالگردهای سپاه گفت: بالگردهای نیروی هوافضایی سپاه صبح امروز لاشه هواپیمای آسمان را ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.

 به دنبال سقوط یک فروند هواپیمای ای‌تی‌آر 72 متعلق به هواپیمایی آسمان ساعت 8 صبح روز یکشنبه 29 بهمن در منطقه سمیرم اصفهان با 65 مسافر و خدمه ،تلاش  برای یافتن لاشه هواپیما همچنان ادامه دارد.

لازم به ذکر است به علت شرایط جوی نامناسب در این منطقه و برف و کولاک شدید جستجوها برای یافتن لاشه هواپیما شب گذشته متوقف و از صبح امروز آغاز شد.

 (برای خواندن مشروح خبرها بر روی تیتر کلیک کنید)

 

رئیس سازمان مدیریت بحران کشورگفت:با توجه به تاریکی هوا عملیات انتقال پیکرهای یافت شده و جستجوی بیشتر به فردا صبح موکول شده است.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون ۴۵ جسد سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ. یاسوج کشف شده اما برخی از این اجساد قابل شناسایی نیست.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش غلظت هوا از فردا در منطقه دنا و محل سقوط هواپیما گفت: امشب و فردا صبح بهترین شرایط را داریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امکان نشستن بالگرد نیست و تجهیزاتی که برای دسته‌بندی پیکرها نیاز بود، به آن‌جا منتقل شده است.

مدیر دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی گفت: تیم‌های تجسس برای پیدا کردن جعبه سیاه هواپیما از طریق بالگرد به نزدیکی محل سقوط هواپیما رفته و به سمت منطقه مورد نظر رسیده‌اند.

 مدیر کل بحران استان کهگیلویه و بویراحمدگفت:عملیات امروز سانحه هوایی پرواز تهران_یاسوج پایان یافت و اجساد در نوک قله دنا ماندند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران در اصفهان با اشاره به شرایط نامساعد جوی در منطقه سقوط هواپیما گفت: این شرایط نامساعد امکان انتقال اجساد را دشوار کرده است.

مدیرعامل هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد گفت: پیکر ۳۰ نفراز سرنشینان هواپیمای‌ ای آر تی ۷۲ به کمپ کوهنوردان در ارتفاعات دنا منتقل شد.

 بر اساس اطلاعیه حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد بستگان و  خانواده‌های جانباختگان سانحه هوایی که در یاسوج حضور دارند برای اسکان به استانداری کهگیلویه و بویراحمد واقع در شهر یاسوج میدان امام حسین مراجعه کنند.

تاکنون هیچ‌یک از اجساد منتقل نشده است
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰

معاون هلال‌احمر استان اصفهان گفت: انتقال اجساد به‌هیچ وجه امشب امکان پذیر نیست ، عملیات انتقال پیکر‌ها بسیار پیچیده خواهد بود که باید برای آن برنامه‌ریزی کرد.

بر اساس آمار موجود از ۶۶ مسافر پرواز ۳۷۰۴ تهران یاسوج که در نوک یکی از قلل دنا جان باختند ، ۳۵ نفر غیربومی و ۳۱ نفر از بومی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

مدیر دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی گفت:دریافت آخرین اطلاعات از روند فعالیت تیم های تکاور برای یافتن جعبه سیاه هواپیما همچنان ادامه دارد ولی هنوز خبری از پیدا شدن جعبه سیاه به دست نرسیده است.

مدیرعامل هلال‌احمر استان اصفهان گفت:چند گروه از امدادگران به محل اعزام شده‌اند، اما فقط یک گروه ۴ نفره از این افراد دسترسی پیدا کرده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:چند تیم کوهنوردی دقایقی پیش به محل لاشه هواپیما در ارتفاع ۴۱۰۰ متری رسیدند و در حال حاضر حدود ۱۰۰ کوهنورد و امدادگر از طریق زمینی یا بالگرد به محل سقوط این هواپیما اعزام شده‌اند.

 

افشار نیا مدیرکل صدا و سیما کهکیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵ نفر از سرنشینان هواپیمای تهران-یاسوج  قابل شناسایی هستند.

امدادگران به محل سقوط هواپیما رسیدند
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۵

امداگران دقایقی پیش به محل لاشه پیدا شده و اجساد جانباختگان رسیدند.

بسیاری از اجساد و لاشه هواپیما زیر برف بوده و همین امر کار انتقال و جست‌وجو را سخت می‌کند.

معاون هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون هیچ جسدی از جانباختگان سقوط هواپیما پیدا نشده و تصویر منتشر شده توسط برخی رسانه‌ها صحت ندارد.

ستاد بحران کشور در روستای دنگزلوی شهرستان سمیرم تشکیل جلسه داد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هنوز هیچ نیروی امدادی به محل سقوط هواپیمای تهران یاسوج نرسیده است.

استاندار اصفهان گفت: هواپیما در ارتفاع 13 هزار پایی دقیقاً نوک قله برخورد کرده است، ارتفاع کوه دنا 13 هزار و 500 پا بوده که لاشه هواپیما در نقطه 100 پایی قله پیدا شده است.

وضعیت فعلی منطقه عمومی محل سقوط هواپیما+فیلم
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۰

 تصاویری از وضعیت فعلی منطقه عمومی محل سقوط هواپیما

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با بیان اینکه هیچ مشکلی از لحاظ جابجایی پیکرها وجود ندارد، گفت: از نظر قضایی تیم‌های امداد و نجات می‌توانند در صورت پیدا کردن اجساد آن‌ها را انتقال دهند.

اولین عکس واضح از لاشه هواپیمای سقوط کرده تهران_یاسوج
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳

اولین تصویر واضح از لاشه هواپیمای سقوط کرده تهران_یاسوج

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان گفت: تیم  نزدیک لاشه هواپیما هستند.

وی اضافه کرد: هواپیما به دیواره کوه برخورد کرده و دسترسی به آن بسیار مشکل است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اگر هوا مساعد و امکان فرود بالگرد باشد انتقال از طریق بالگرد و در غیر این صورت با تجهیزاتی که تیم ما دارد از طریق زمین پیکرها را منتقل می‌کنند.

ادامه عملیات جست‌وجو باید بدون بروز حادثه جدیدی پیگیری شود
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۰

شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: در حال حاضر شرایط هوا خوب و آفتابی بوده و شرایط مهیاست .

وی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی و با تغییرات جوی که پیش‌بینی می‌شود سناریوهای ما تغییر می‌کند و در دفتر فرماندهی عملیات را دنبال می‌کنیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور یاسوج-سی‌سخت به دلیل انجام عملیات امداد جهت دستیابی به لاشه هواپیمای تهران-یاسوج تا اطلاع ثانوی مسدود است.

آخرین جزییات از سقوط هواپیمای تهران یاسوج
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۵

استاندار اصفهان گفت: تا این لحظه هنوز جنازه‌ای پیدا نشده است و به احتمال زیاد همه سرنشینان هواپیما کشته شده باشند چرا که این نوع برخورد از سخت‌ترین نوع برخوردهای هواپیمایی محسوب می‌شود.

وی افزود:  تمام تلاش ما این است که تا غروب همه نیروها را در این منطقه تخلیه کنیم و تا جایی که توان دارند هر آن چیزی که هست به پایین منتقل کنند.

مهرعلیزاده تاکید کرد: تا ساعت ۱۰ صبح فردا فرصت داریم که هر آنچه که عملیات داریم انجام دهیم، چرا که طبق پیش بینی‌ها از ساعت ۱۰ صبح فردا وضعیت جوی اجازه پرواز بالگردها را نخواهد داد و این موضوع تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

تیم‌های امدادی هلال احمر با بالگرد و تجهیزات لازم در حال صعود به ارتفاعات دنا هستند.

تصاویر جدید از لاشه هواپیما +فیلم
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۵
تصاویر جدید از لاشه هواپیمای تهران -یاسوج
 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی دو روز آینده بارش باران در منطقه کوه دنا افزایش می‌یابد که پرواز هلی‌کوپتر از ظهر فردا در منطقه غیرممکن می شود.

رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نخستین تیم امدادی هلال احمر در محل سقوط هواپیما پیاده شدند و تا یک ساعت دیگر به لاشه هواپیما می‌رسند.

معاون هماهنگ کننده ناجای استان اصفهان گفت: خانواده‌های حادثه دیده به محل سقوط هواپیما عزیمت نکنند چرا که شلوغ بودن منطقه سرعت جابه جایی اجساد را کند و مانع حضور به موقع دست اندرکاران ذیربط می شود.

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان گفت: تیم ارزیاب هلال احمر به‌منظور بررسی دقیق شرایط برای امکان نشستن بالگرد، هلی‌برن کردن نیروها و یا زدن کمپ برای انتقال اجساد به محل سقوط هواپیمای شرکت آسمان اعزام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان جزئیات دقیق محل سقوط هواپیما و انتقال اجساد را اعلام کرد.

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: حدودا تا یک ساعت و نیم دیگر، کلاه‌سبزهای نزاجا به اجساد سانحه هواپیمای تهران یاسوج می‌رسند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: ۱۸ تیم فوریت‌های پزشکی، ۸ دستگاه آمبولانس و یک فروند بالگرد اورژانس در ارتفاعات دنا حضور دارند.

مسئول روابط‌ عمومی نیروی زمینی ارتش اصفهان گفت: برای انتقال اجساد مسافران هواپیمای تهران- یاسوج، تکاورهای تیم ۵۵ هوابرد ارتش ‌‌‌اقدام خواهند کرد.

معاون دادگستری اصفهان گفت: بر اساس مذاکره با رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد پیکر قربانیان به محض انتقال به پایین کوه به پزشکی قانونی این استان تحویل داده می‌شود.

هماهنگی ها برای انتقال اجساد در حال انجام است
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۱

وفایی مقدم مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: هماهنگی های لازم برای نحوه انتقال پیکرها در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر این کار را انجام دهیم .

وی افزود : تلاش می کنیم کار انتقال اجساد به فردا با توجه به شرایط جوی نامناسبی که پیش بینی شده موکول نشود.

اجساد در اولین فرصت با بالگرد انتقال داده می شود
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۳

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: امکان شب ماندن در قله برای تیم‌های امداد و نجات فراهم است.

وی افزود: امیدواریم کمتر از 1 ساعت به محل برسیم و در اولین فرصت اجساد را با بالگرد انتقال دهیم.

انتقال اجساد به محض تایید شرایط جوی انجام می‌شود
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۲

سلیمی رییس سازمان امداد و نجات گفت: تیم امداد هوایی به محل سقوط هواپیما اعزام شده تا شرایط جوی را برای انتقال هوایی اجساد بررسی کند.

کاپیتان گودرزی، خلبان امدادونجات هلال احمر و شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات برای بررسی دقیق‌تر با بالگرد به منطقه اعزام شده‌اند.

وی افزود: هواپیما به سخت‌ترین جای ممکن برخورد کرده است، همچنین بسکت هایی برای بسته‌بندی اجساد و انتقال به پایین آنها از دیروز مهیا شده است.

سخنگوی ارتش گفت: تیم‌های تکاور نیروی زمینی ارتش، پیشروی زمینی خود را به سمت محل اعلام شده سقوط هواپیمای تهران- یاسوج آغاز کردند.

پیدا کردن اجساد زمان‌بر است/ نیروها با برف و کولاک مواجه می‌شوند
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۸

کریمی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: موقعیت سقوط بسیار صعب‌العبور است و نیروهای هلال احمر به وسیله بالگرد در نزدیک‌ترین محل به موقعیت سقوط پیاده شده و برای صعود به موقعیت آماده می‌شوند.

وی افزود: پیدا کردن اجساد طولانی و زمان‌بر است و نیروهای عملیاتی باید به صورت زمینی اجساد را منتقل کنند که 100 درصد با برف و کولاک مواجه می‌شوند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: با توجه به وضعیت پراکندگی اجساد و بعد از دستور مرجع قضایی منوط به ورود پزشکی قانونی‌، بحث شناسایی اجساد بر اساس معیارهای تشخیص هویت انجام می‌شود.

پس از پیدا شدن محل سقوط شرکت آسمان توسط بالگردهای سپاه، نخستین تصاویر از لاشه هواپیما منتشر شده است.

معاون امداد جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیش‌بینی می‌کنیم 50 درصد اجساد سالم بوده و متلاشی نشده باشند.

مدیر دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی گفت: منطقه ای که لاشه هواپیما در آن یافت شده، بسیار خطرناک است، به همین علت شرایط لازم جهت انتقال اجساد توسط بالگردها میسر نخواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: هواپیمای سانحه دیده در کوه پازنپیر برخورد کرده و هم اکنون برنامه‌ریزی‌ها برای اعزام امدادگران برای رسیدگی به آخرین وضعیت سرنشینان انجام می‌شود.

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال برنامه‌ریزی برای نزدیک شدن به محل پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران - یاسوج هستیم.

مدیر مرکز اورژانس اصفهان گفت: امکان انتقال اجساد به صورت هوایی و بالگرد فراهم نیست و اجساد به صورت زمینی منتقل می شود.

چشم‌ انتظاری خانواده‌های داغدار با پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران یاسوج پایان یافت.

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

اعزام کارشناسان شرکت هواپیمایی آسمان برای پیدا کردن جعبه سیاه
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۹

مؤمنی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: به دلیل پراکندگی اجساد هواپیما، همه شعاع نقطه مورد نظر توسط نیروهای عملیاتی هلال احمر به صورت دقیق جست‌وجو می‌شود.

وی افزود: کارشناسان شرکت هواپیمایی آسمان برای پیدا کردن جعبه سیاه به نقطه مورد نظر اعزام می‌شوند.

احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۷

فرمانده میدان هلال احمر در محل سقوط هواپیما گفت: پس از کشف لاشه هواپیما در ارتفاع نوقل ، تیم های امدادی و نیروها به منطقه اعزام تا اجساد را کشف و به پائین ارتفاعات منتقل کنند.

وی افزود: اگر اجساد در یک نقطه باشند تا عصر امروز کار انتقال به اتمام می رسد.

در سومین روز عملیات، بالگردها لاشه هواپیمای تهران – یاسوج را پیدا کردند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: صبح امروز سه‌شنبه بالگردهای نیروی هوا فضای سپاه در حین جست‌وجو برای یافتن لاشه هواپیمای آسمان که از تهران عازم یاسوج بود، لاشه این هوایپیما را حدود نیم ساعت پیش در ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.

پهپادهای سپاه نقطه دقیق وقوع حادثه را شناسایی کردند
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵

رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب گفت:  با توجه به شیارهای فراوان رشته کوه دنا مهمترین بحثی که وجود داشت، پیدا کردن نقطه دقیق وقوع حادثه بود

 وی افزود: صبح امروز دو فروند بالگرد نیروی هوافضای سپاه از تیم جستجوی هوافضای سپاه به مختصاتی که پهپادهای این نیرو اعلام کرده بودند اعزام شده و خوشبختانه توانستند نقطه دقیق وقوع حادثه را شناسایی کنند.

سردار رمضان شریف ادامه داد: تصاویر دقیقی از نقطه سقوط و لاشه هواپیما تصویربرداری شده است که در ساعات آینده منتشر خواهد شد.

سخنگوی سپاه  اضافه کرد: مختصات جغرافیایی اعلام شده از سوی پهپاد، کمک زیادی به فعالیت گروههای امدادی سپاه کرد.

وی افزود: از این لحظه به بعد، هم تیم‌های زمینی می‌توانند وارد مختصات اعلام شده بشوند و هم در صورت امکان، عملیات هلی‌برن می‌تواند در این منطقه انجام شود.

 لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

تیم های عملیاتی در محل مستقر شده اند
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۰

خالدی سخنگوی اورژانس گفت: به محص پیدا شدن لاشه هواپیما در يكی از قله کوه های دنا تیم های عملیاتی به همراه پنج دستگاه آمبولانس در محل مستقر شده اند .

وی عنوان کرد: تازمان اعلام خاتمه عمليات و انتقال پیکرهای عزیران فوت شده به پزشکی قانونی همکاران اورژانس در محل باقی می مانند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: مختصات نقطه مشخص‌شده از طریق سیگنال گوشی تلفن همراه در نزدیکی قله دنا و در مکانی بوده که بالگردها به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی در روزهای گذشته نتوانستند در آن محدوده حضور پیدا کنند.

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

بالگردهای حاضر در منطقه رشته کوه دنا شروع به جستجوی لاشه هواپیمای شرکت هواپیمایی آسمان کردند.

محلی که هواپیمای ATR 72 هواپیمایی آسمان ارتباطش با برج مراقبت یاسوج قطع شده است را مشاهد می کنید.

محمد جواد آذری جهرمی روشن بودن تلفن همراه یکی از مسافران هواپیمای ATR را تایید کرد.

سخنگوی اورژانس گفت: با بهتر شدن وضعیت جوی، بالگرد‌های اورژانس برای پیدا کردن لاشه هواپیمای آسمان به پرواز در آمده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سرمای منفی 20 درجه و برف و کولاک شدید کوه دنا گفت: 40 تیم امداد و نجات تخصصی کوهستان جمعیت هلال احمر بدون وقفه در حال جستجوی لاشه هواپیمای یاسوج هستند.

آغاز سومین روز جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج/کماندوهای ارتش به محل سقوط اعزام شدند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه گفت: با توجه به تجهیزات و نیروی بیشتر و نیز بهبود شرایط آب و هوایی، ممکن است تا ظهر امروز خبر نهایی از یافتن هواپیما به مردم داده شود.

38 نیروی تک‌آور ارتش شیراز به کمک آمدند
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۵

یاری مدیر روابط عمومی ارتش منطقه اصفهان گفت: 38 نفر از نیروهای تک‌آور تیپ 55 هوابرد شیراز امروز از اصفهان به منطقه پادنای سمیرم اعزام شدند.

فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی برای مدیریتی نیروهای ارتش به صورت میدانی در منطقه حضور دارند.

احتمال یافتن لاشه هواپیما وجود دارد
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۸

سخنگوی اورژانس كشور گفت: با توجه به کاهش توده های ابر در ارتفاعات و افزایش میزان دید احتمال یافتن لاشه هواپیما وجود دارد

درپی حادثه سقوط هواپیمای تهران -یاسوج تكاوران تيپ نوهد با حضور جانشین نیروی زمینی ارتش در مناطق سخت گذر ارتفاعات دنا حضور پیدا کردند.

احتمال یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج تا قبل از ظهر سه شنبه
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۰

محمدسعید شرفی مدیرکل دفتر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: امروز تجهیزات کمکی زیادی به محل وقوع سانحه می‌رسد و کماندوهای ارتش نیز برای کمک به عملیات تجسس به محل سقوط هواپیما اعزام شده‌اند.

وی افزود: تا این لحظه (ساعت 24) هیچ نشانی از هواپیما پیدا نکرده‌ایم.

محمدسعید شرفی ادامه داد: بالگردهای مجهز و هواپیماهای نقشه‌برداری در حال ورود به منطقه است. سپاه نیز در حال استقرار یک سری تجهیزات در منطقه است.

وی اضافه کرد: اگر قرار باشد لاشه هواپیما پیدا نشود فقط به خاطر بدی آب و هواست.

بارندگی های روزهای آینده در راه است
۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۹

با توجه به شرایط جوی و بارندگی های روزهای آینده اگر فرصت طلایی امروز از دست برود، طبق پیش بینی سازمان هواشناسی و شرایط بسیار بد منطقه نمی توان انتظار پیدا شدن اثری از هواپیما را به راحتی داشت.

بر اساس گزارشات ارسالی خبرنگار ما امروز قرار است ضلع جنوبی رشته کوه دنا که در استان کهگیلویه وبویراحمد است هم کامل جستجو شود.

فرود امدادگران هلال‌احمر در نزدیکی محل حادثه در مجاورت قله پازن‌پیر

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

زنان سی سختی(شهرستان دنا) در حال پخت غذا برای امدادگران سانحه هوایی

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

لاشه هواپیمای تهران - یاسوج پیدا شد/ احتمال انتقال اجساد هواپیمای آسمان تا عصر امروز + فیلم و تصاویر

 آغاز سومین روز جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج/کماندوهای ارتش به محل سقوط اعزام شدند

آغاز سومین روز جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج/کماندوهای ارتش به محل سقوط اعزام شدند

آغاز سومین روز جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج/کماندوهای ارتش به محل سقوط اعزام شدند

آغاز سومین روز جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج/کماندوهای ارتش به محل سقوط اعزام شدند

واکنش خانواده های حادثه دیدگان در لحظه پیدا شدن لاشه هواپیما

لکه سیاه ربطی به لاشه هواپیما نداشت/ روایت اورژانس از جستجو در محل سقوط هواپیما + فیلم و تصاویر

 سقوط هواپیمای آسمان در حوالی سمیرم و کشته‌شدن ۶۶ مسافر 

پرواز تهران - یاسوج سقوط کرد/ تمام سرنشینان جان باختند +فیلم و تصاویر

بررسی دلایل احتمالی سقوط هواپیمای آسمان/ از اصرار آقای رئیس به پرواز تا طوفان غافلگیر کننده دنا

انتهای پیام/ف

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۹۷
در انتظار بررسی: ۰
مرضیه فقط از خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
فقط از خدا صبر میخوام براشون و روحشان شاد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
تسلیت بر هموطنان عزیزم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
تسلیت. باید همه ایران دست به دست هم دهیم تا اینگونه اتفاقات نباشد زود قضاوت نکنیم صبر کنیم
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
خیلی وحشت ناک بود متاسفم ایران امسال کاملا سیاه پوشیده بود
آرش امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
از خداوند منان آرزوی طلب حادثه دیدگاه طلب مغفرت وبرای بازماندگان طلب صبر میکنم
علی اصغر حمیدی مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
خداوند به همه بازماندگانشان صبر بده و دست میرزاده به تموم کلاه سبزهای ارتش مخصوصا جناب سروان محمدابراهیمی، میرزای ،فرهاد کریمی و بقیه عزیزان تیپ 65 نیروی مخصوص که همیشه پا در رکاب رهبری و مردم عزیز شون هستند خدا بهت تون عزت بده
علی اصغر حمیدی مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
خداوند به همه بازماندگانشان صبر بده و دست میرزاده به تموم کلاه سبزهای ارتش مخصوصا جناب سروان محمدابراهیمی، میرزای ،فرهاد کریمی و بقیه عزیزان تیپ 65 نیروی مخصوص که همیشه پا در رکاب رهبری و مردم عزیز شون هستند خدا بهت تون عزت بده
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
تسلیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
خدا بیامرزتشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
روحشون شاد
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
خدا رحمتشون کنه.خدا به خانواده هاشون صبر بده.
عسل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
پسرخاله منم تو این هواپیما بود نمیدونم چی بگم
دانشجو
|
United States
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
کل نفس ذایقه الموت
خدابهتون صبر ایوب عطاکنه واقعا هیچ جمله ای نیست که تسلی بخش دل شکستتون باشه
شریک غمتانیم
ناشناس
|
Italy
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
واقعأجای تأسف است کسانیکه می گویندانشاا... زنده هستن شمااگه صحیح وسالم بااون شرایط جوی اونجاباشی بعدازسه روزازسرمایخ میزنی.
چراماهمیشه به دنبال معجزه ایم.کاربران عزیزدیدخودرانسبت به این مسائل بازترکنید.تنهاراه حل عدم بروزچنین حوادث تلخی تقویت ناوگان حمل نقل هوایی باهواپیماهای مدرن وپیشرفته امروزیست.
افلاکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
بسیار دردناک خدا واقعا صبر بده به خانواده های آنها ما هم خودمان از بستگان مان در این حادثه می باشد فقط بیشتر دلم آتیش گرفته برای دو تا بچه ها طاها و ایلیا فقط زود تر اینا رو پیدا کنید ای خدا کمکشان کن چشمم پر اشک و قلبم پر از سوز دیگر نتوان چیزی گفت جز صبر و صبر که خدا بدهد ف. افلاکی از مارلیک
افلاکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
بسیار دردناک خدا واقعا صبر بده به خانواده های آنها ما هم خودمان از بستگان مان در این حادثه می باشد فقط بیشتر دلم آتیش گرفته برای دو تا بچه ها طاها و ایلیا فقط زود تر اینا رو پیدا کنید ای خدا کمکشان کن چشمم پر اشک و قلبم پر از سوز دیگر نتوان چیزی گفت جز صبر و صبر که خدا بدهد ف. افلاکی از مارلیک
ملاحت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
همه ما به نوبت هستیم ولی از خداوند میخواهم این جور مردن ها رو نصیب هیچ بنده ای نکنه به حق پنج تن آل ابا .خداوند رحمت کنه به خانواده هاشون صبر بده .آمین
ز. ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خدا به خانوادهاشون صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
ایران تسلیت
حامید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خداوند.متعال.به.خانوادها.محترم.شون.صبربده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
اقا رو خدااااااا عکس جانباختگان را بزاریدددددددددد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
واقعا متاسفم به خانواده داغدارشون تسلیت میگم ما هم در غمشون شریک هستیم خیلی ناراحت شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
واقعا متاسفم به خانواده داغدارشون تسلیت میگم ما هم در غمشون شریک هستیم خیلی ناراحت شدیم
IRANTASLIAT
|
United Kingdom
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
آیا یک شرکت هواپیمایی با تکنولوژی های بروز دنیا نمی توانست قبل از صادر کردن اجازه پرواز، از وضعیت جوی هوا و هواشناسی اطلاعات کسب کند و در صورت برف و بوران و باد شدید در مسیر پرواز، برای به خطر نیفتادن جان مسافرین، دستور لغو پرواز را بدهد؟؟؟ آیا با کمی دلسوزی نسبت به این موضوع، نمی شد ماجرا جور دیگر رقم بخورد؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خداوند.به.خانوادهاشو.صبر.بده
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خدارحمت کنه درود بر نیروهای سپاه علارغم این همه فشار داخلی و خارجی و این همه تهمت بر علیه این نیروی مردمی ولی خدایی کار میکنند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خداوند به خانواده محترمشون صبر بده
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خداوند به خانواده محترمشون صبر بده
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
ولی ما راضی نبودیم مسئولین خودشونو به زحمت اندازند کلی عذر خواهی و استعفای وزیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
درود به تکاوران ارتش.خداقوت.زنده باشیدتکاوران نیروی زمینی قهرمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
افتخار میکنیم به شیرمردان سپاهی وتمام کسانی که دراین مصیبت سنگ تمام گذاشتن خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
به خوانوادهاشون تسلیت میگوییم .اگرم زنده بودندتواین چندروز ازسرمایخ زدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
احتمالابعضی ها دران 4یا5ساعت طلایی بعدازحادثه زنده بودند که در اثر سرما متاسفانه ......
وقتی مسولین پایان روز را خاتمه عملیات اعلام میکنن همین میشه دیگه
امدادشب یا روزنداره وحتی ثانیه ها هم مهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خدا قوت
محسن یعقوبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خداوند به خانواده هاشون صبر ایوب بده و خودشان را قرین رحمت کند ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
درود بر برادران سپاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
تسلیت میگم به تمام مردم ایران الان که ملت ایران داغدارهموطنانشون
کی مبخواد عزا عمومی اعلام کنه یا نکنه یادش رفته شصت وشش نفراز عزیزانمون ازدست دادیم دم ارتشیان قهرمان گرم که هروقت حادثه پیش میاد بی ادعا میان اوضاع را سروسامان میدن میرن بدون کوچکترین چشمداشتی دمتون گرم
ناشناس
|
Bulgaria
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خدا رحمتشون کنه
دلارام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
مگه داریم؟
این همه قربانی پشتسرهم
فقط میتونم بگم تسلیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خدابه خانوده هاشون صبر بده تسلیت میگم واقعا خیلی سخته
ازتمام امداد گران زحمت کش که این چند روز جان فدایی کردن تشکرمیکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
خدابه خانوده هاشون صبر بده تسلیت میگم واقعا خیلی سخته
ازتمام امداد گران زحمت کش که این چند روز جان فدایی کردن تشکرمیکنم
فریدونی از دزفول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
سلام عرض تسلیت به خانوادهای این عزیزان مارا درغم خود شریک بدانید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خدا قوت میگم به تمامی عزیزانی که در این شرایط سخت و بحرانی در حال تلاش برای انتقال اجساد به پایین هستند به خصوص تکاوران شیردل ارتش جمهوری اسلامی ایران.
حقيقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
اخه عقل هم نعمت خوبيه . طياره متلاشي شده دو روزه اجساد لاي بر ف هايخ زدن بعضي ها نشستن ميگن ان شاالله سالم باشن بر گردن خونه هاشون .
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خدایا به خانواده هاشون صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خدا به عزیزانشان صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
ای کاش من هم تو هواپیما بودم
رامین
|
United States
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
روحشان شاد،،،،که چنین مظلومانه رفتند،،،واقعا متاسفم،،،،خدا بازماندگانشان را صبر دهد،،،،،،،،،،،الله اکبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
دم دلیران همیشه مظلوم ارتش گرم که جنگنده اونا تونست با عکس برداری منطقه تقریبی رو پیدا کنه ویپاه با گشت زنی در ان مورد منطقه محل دقیق رو پیدا کنه و دوباره دمشون گرم که الان با نیرو های هلال احمر رو کوه هستند و دارن اجسات رو جمع میکنند دمتون گرم دلاوران همیشه مظلوم
Iranaim
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
اگه سپاه یا ارتش نبود دولت چی کار می تونست بکنه؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
هر چند خیلی داره تلاش میشه تا نقش سپاه رو کمرنگ کنه ولی دم سپاه گرم که خالصانه خدمت میکنه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خداوند به خانواده‌شان صبربده خیلی سخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
به جای انکه به تاریکی لعنت فرستید٬یک شمع روشن کنید ؛تسلیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
لعنت به آمد نیوز که همیشه سپاه رو تخریب میکنه .
انصافا سپاه همیشه کارآمد و دقیق عمل کرده .
البته ارتش و سپاه هر دو عضو یک پیکر هستند و هیچ وقت جداشدنی نیستند.
شایسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
دارو و غذا و جان انسان معاف از تحریم است . ای امریکایی که ادعای خوب بودنت میشه اینو بدون هنوز هم هنوزه دستت به خون مردم ایران آلوده است . تا کی ما باید اینچنین کشته بدیم ؟
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
تسلیت به تمام مردم ایران مخصوصا به خانواده هایی که عزیزانشون از دست دادند
قربانعلی
|
Germany
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
جنایتکاران بر سر لاشه هواپیما و قربانیان
محمد
|
United Arab Emirates
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
شیر مادرشون حلال شون باشه تکاوران و جان بر کفان ارتش
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
سلام و درود خداوند بر مردم سی سخت و زنان غیورشان که به کمک امدادگران آمده اند
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
چرا هیچ مقامی نه پاسخ داد نه تسلیت گفت غیر از رهبری.
نه عذر خواهی کرد از مردم ایران،تا کی اینها از مردم طلب بخشش ومعذرت خواهی نمیکنند وخود را مقصر نمیدانند،وزیر راه کجاست این چند روزه؟ ؟!
چرا نه تسلیت گفت نه معذرت،همانند وزیر نفت.

بقول آقای اخوندی کاش یه جو عقل داشتی وزارت راه و ترابری!!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
اینکه گذشت باید منتظر حادثه بعدی باشیم
کاش یه روز به جای تسلیت گفتن به هم دیگه تبریک بگیم
دم بچه های سپاه و حلال احمر گرم
خداقوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
کاش مثل این خارجیا حداقل یک نفر زنده میموند
عرفان
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خدایا بلا رو از ملت ایران دور نگه دار
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
تسليت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
بازهم سپاه کارگشایی کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
از روسیه سپاسگزاریم که محل دقیق هواپیما رو شناسایی کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
لطفا در مورد تماس های برقرار شده از هواپیما در ساعت هایی که بعد از زمان اعلامی سقوط بوده بررسی کنید
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خدا به خانوادههاشون صبربده
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
سلام به پیکر دوشهید عزیز وهمه عزیزان این سانحه ا سفبار.روحشان شاد.تسلیت به خانواده های محترمشون.
میثم رهنما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
با سلام
باشید خبر پیدا شدن قسمتی از لاشه هواپیما امیدها برای زنده ماندن سرنشینی هواپیمای سقوط کرده یاسوج دوباره زنده شد و بنده به عنوان یک هموطن لازم میدانم از همه نیروهای امدادی علی الخصوص ارتش قهرمان و نیروی هوایی که با جنگنده f4 موفق به ردیابی وعکسبرداری از محل سقوط هواپیما شدند والبته با حضور کماندوهای تیپ نوحد ارتش که در لحظات اولیه امروز صبح در محل حادثه حضور به هم رساندند صمیمانه قدر دانی و تشکر نمایم اجرکم عند الله
امیرعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
تسلیت
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
عرض تسليت به همه ی مردم ايران
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
علت اصلی سقوط چی بوده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
وای خداوندا بهشون صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
بگذار تا بگریم چون ابر در بهاران @
کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران @
روحشان شاد یادشان گرامی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
دم سپاه گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
فقط سپاه وارتش جانم فدای مهینم جانم فدای رهیرم
حامد م.ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
شیرمردان این خاک که همچون شاهین های تیز چنگال هر چه را که میخاهید به چنگ م آورید
ما با وجودتان آرامیم.
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
تسلیت
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
واقعا متاسفم
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
دم سپاه گرم که محل دقیق رو پیدا کرد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
بله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
این هواپیما قادر به پرواز در ارتفاعات زیاد, نزدیک به کوههای بلند ایران مثل دماوند و دنا نیست.
و اصلا نباید از این هواپیمای ملخی(توربوپراپ) بر فراز کوههای بلند ایران استفاده کرد, زیرا یخ زدگی عامل بسیار مهمی برای سقوط این هواپیماست.
کاربرد این هواپیما برای دشت و جاهای هموار و کم ارتفاع است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
خدایا خیلی سخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
ممنون بابت اطلاع رسانی تون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
ممنون بابت اطلاع رسانی تون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
آرزو میکنم که 66نفروشن سالم و سلامت باشن و برگردن پیش خانوادهاشون
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
باز هم سپاه.
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
عجب
مهرداد ترابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
ممنون از برادران زحمت کش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران خدا قوت به همه نیروهایی هلال احمر کوه نوردان و کسانی که تلاش می کنند تا عزیزان ما را از دل کوه دنا پایین بیاورن تسلیت به خانواده های محترم مسافران آسمان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
درود بر ارتش و سپاه
agahi90.ir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خداوند به خانواده های محترمشون صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
عجب
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
خدا بیامرزتشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۱
عجب
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر