کد خبر: ۶۴۴۷۸۴۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
کد خبر : ۶۴۴۷۸۴۷
گروه : قم » قم
رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی قم:

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی قم گفت:قوی‌ترین مردان و زنان استان به مسابقات طناب کشی قهرمانی کشور اعزام شدند.

حضور قمی ها در مسابقات طناب کشی کشور به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛توکلی،رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی قم از اعزام قوی‌ترین مردان و زنان قم به مسابقات طناب کشی قهرمانی کشور خبر داد.

وی افزود: رشته طناب کشی یکی از رشته‌های زیر مجموعه هیئت انجمن‌های ورزشی است که مسابقات آن به صورت همه ساله و در ۲ بخش مجزای مردان و زنان برگزار می‌شود و استان قم امسال هم در بخش مردان و هم در بخش زنان در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می‌کند.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی قم خاطر نشان کرد: بر این اساس مسابقات طناب کشی مردان کشور به میزبانی شوشتر در استان خوزستان برگزار می‌شود و تیم طناب کشی استان قم با ترکیب قوی‌ترین ها، با ۸ ورزشکار عازم محل برگزاری این مسابقات شد تا برای حضور بر روی سکو تلاش کند.

توکلی گفت: تیم طناب کشی قم در این مسابقات با ترکیب سعید اسماعیل سعادت، حمید یزدی، مجتبی کاسب‌سعادتی، قاسم سعادت خانی، ولی‌الله فتوحی، علی سعادتمند، علی موسوی و محمدرضا سعادت خانی مسابقه می‌دهد و مربیگری و سرپستی این تیم بر عهده مصطفی گودرزی است.

وی بیان کرد: در بخش زنان نیز تیم طناب کشی استان قم راهی با ۹ ورزشکار و یک مربی راهی مسابقات قهرمانی کشور در شوشتر خواهد شد که این تیم نیز برای موفقیت انگیزه دارد و امیدوار به موفقیت این تیم هستیم گرچه تیم قم کار سختی در پیش خواهد داشت.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان قم عنوان کرد: سارا زند، رضوان زند، فاطمه زند، ندا زند، معصومه عبدالحسینی، معصومه کریمی، فرزانه صادقی، زینب قاسمی و فرشته طالبی نفراتی هستند که در قالب تیم طناب‌کشی بانوان استان قم راهی شوشتر در استان خوزستان شدند تا در رقابت‌های قهرمانی کشور با رقبای خود دیدار کنند.

توکلی گفت: به دنبال توسعه بیشتر در رشته‌هایی چون بیس بال، راگبی ، کریکت، سافت بال، فلوربال، ورزش‌های هوایی و دارت هستیم و خوشبختانه قم در زمره استان‌هایی است که رشته‌های ورزشی در حال توسعه در آن با استقبال مواجه می‌شود.

انتهای پیام/ش

برگزاری مسابقات کشوری طناب کشی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر