کد خبر: ۶۵۳۵۸۲
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۷
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: بر اساس تصمیماتی که از چند وقت پیش در معاونت های مربوطه وزارت ارشاد اجرایی شده است، بجای این که یک فیلم به طور مثال توقیف شود و به نمایش در نیاید به صورت محدود اجازه نمایش در تهران یا برخی از شهرستان ها به آن داده می شود.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت سيد محمد حسيني درباره اکران نشدن برخی فیلم ها در شهرستان ها اظهار داشت: برخی از فیلم ها به دلیل پرداختن به مسائل خاصی که شاید مبتلا به کلان شهرها بوده و جنبه هشدار برای خانواده ها به منظور مراقبت بیشتر داشته باشد، فقط در تعدادی از شهرهای کشور اکران می شوند.

وی افزود: اما در برخی از شهرستان ها این مسئله موضوعیت ندارد و بی جهت ممکن است برای خانواده ها دغدغه ها و دلمشغولی هایی ایجاد کند.

حسینی در ادامه گفت: این موضوع بنا بر تشخیص مسئولان مربوطه بررسی شده و گاهی اوقات اکران محدود برای برخی از فیلم ها تعیین می شود، یعنی به این صورت نیست که مانند گذشته بگوییم فیلم ها یا در تمام کشور یا در هیچ جایی اکران نشوند. بجای این که یک فیلم احیاناً توقیف شود و به نمایش در نیاید به صورت محدود اجازه نمایش در تهران یا برخی از شهرستان ها به آن داده می شود.

/ع2
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر