کد خبر: ۶۵۳۹۱۹
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۰
در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان البرز صورت گرفت

آموزش استانداردها و الگوهای مصرف و آشنایی با نظام هدفمند کردن یارانه‌ها در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز برگزار شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، در این آزمون که نخستین آزمون از سری آموزش‌های غیرحضوری کانون در استان بود، مدیران، مربیان و کارمندان کانون استان البرز شرکت داشتند.
این گزارش با اشاره به این که سال 1390 توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال جهاد اقتصادی نام نهاده شده و رهبر معظم انقلاب استفاده بهینه از امکانات موجود کشور را در گرو همت مضاعف و کار مضاعف دانسته‌اند و تاکید فرموده‌اند که از همه آن چیزهایی که می‌توان برای سازندگی کشور در دوران‌های آینده مورد استفاده قرار گیرد و در دوران‌های آینده استفاده شود، باید حداکثر استفاده بشود و این یعنی همان چیزی که یکی از ارکانش اصلاح الگوی مصرف است.
اجرای این قانون به همت دولت دهم، انقلاب بزرگ اقتصادی بوده که موجب شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی جلوگیری از اسراف انرژی و برقراری عدالت در بین اقشار مختلف مردم است و تاثیرات آن در دراز مدت بر زندگی مردم مثبت ارزیابی می‌شود.
در این گزارش آمده، هدفمند کردن یارانه‌ها که به همت دولت دهم صورت پذیرفته است تاثیرات چشمگیری در کشور به همراه داشته است.
آشنایی کارمندان دولت با بخش‌های مختلف، اهداف و نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها از ضروریات است که به منظور بهبود مستمر فعالیت‌ها و افزایش بهره‌وری لازم است که کل پرسنل ادارات و سازمان‌های مختلف با این قواعد و قوانین آشنا باشند. /ر

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی