کد خبر: ۶۵۵۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۹
انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در استرالیا و نیوزیلند اعلام کردند:

انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در استرالیا و نیوزیلند طی بیانیه‌ای اعلام کردند : دانشمندان ایران سرافراز پیشرفت‌های بزرگ و دستاوردهای رشک برانگیز ملت غیور خود را به رخ دشمنان زبون و حسود خواهند کشاند.

به گزارش حوزه دانشگاه باشگاه خبرنگاران؛ انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در استرالیا و نیوزیلند طي بيانيه اي ضمن تسليت شهادت مظلومانه دانشمند نخبه جوان، مصطفی احمدی روشن اظهار داشتند: دانشمندان ایران سرافراز پیشرفت‌های بزرگ و دستاوردهای رشک برانگیز ملت غیور خود را به رخ دشمنان زبون و حسود خواهند کشاند و راه دانشمندان شهید خود را تا رهسپاری به دیار اسلاف پاکشان و امام (ره) و شهدا ادامه خواهند داد.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر و در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، فرزندان روح الله شجره طیبه انقلاب اسلامی را با خون پاک خود آبیاری کردند و عزم و اراده پایان ناپذیر ملت غیور و شهید پرور ایران را برای رسیدن به پیشرفت و کمال انسانی نشان دادند. شاگردان ممتاز مکتب سیدالشهدا (ع) در آزمونی دیگر در سنگر علم و دانش با نثار خون خود پرده از چهره نفاق استکبار جهانی و تروریسم دولتی برداشتند و به خیل عظیم کاروان شهدای اسلام از بدر و خیبر تا دفاع مقدس پیوستند.

بدون شک ترور بزدلانه دانشمندان ایران که با هماهنگی شبکه بین الملل دولتی و با همراهی سرویس‌های سیا، موساد وMI6 عمل شده، نشانگر ضعف و زبونی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا و صهیونیزم و همچنین کشورهای دست نشانده‌ آنها در منطقه است.

ما دانشجویان یقین داریم که به گفته رهبر و مقتدایمان حضرت آیت الله خامنه‌ای این رفتار شنیع و قساوت آمیز نخواهد توانست حرکت علمی شتابنده و عزم جوانان مؤمن و مصمم ایران اسلامی را حتی برای یک لحظه متوقف کند، چرا که این حرکت برخواسته از یک عزم راسخ و غیرتی ملی است.

دانشمندان ایران سرافراز پیشرفت‌های بزرگ و دستاوردهای رشک برانگیز ملت غیور خود را به رخ دشمنان زبون و حسود خواهند کشاند و راه دانشمندان شهید خود را چون علی‌محمدی، شهریاری، رضائی‌نژاد و احمدی روشن تا رهسپاری به دیار اسلاف پاکشان و امام (ره) و شهدا ادامه خواهند داد.

و بار دیگر به دشمنان ملت بزرگ ایران اعلام می‌داریم که همواره ادامه دهنده این جهاد علمی مقدس خواهیم بود و تا آخرین قطره خونمان بر عهدمان با شهدا پایدار خواهیم ماند و میثاقی دوباره خواهیم بست. میثاقی که برگرفته از بصیرت و آگاهی ملتی است که با الهام از فرهنگ عاشورا جهانیان را تسلیم اراده خود کرده و دشمنان ملت و منافقین را مجبور به عقب نشینی و خضوع کرده است؛ و اعلام می‌کنیم که با خون و قلم خود از نعمت انقلاب و ولایت در مقابل جبهه دشمنان راه ولایت، با تمام وجود محافظت خواهیم کرد.

باشد که رهرو راه شهیدان و امام شهیدان باشیم./خ2

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی