کد خبر: ۶۵۶۳۰۲۲
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: اجرای قانون بودجه در پرداخت بدهی تولیدکنندگان به شبکه بانکی بدون احتساب جریمه، تا پایان شهریور امسال ادامه دارد.

زمان بخشودگی جرایم بانکی تولیدکنندگان پایان شهریور استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛  فغفوری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان  با بیان اینکه مشوق های خوبی در قانون بودجه 97 برای حمایت از واحدهای تولیدی مدنظر قرار گرفته است، افزود: امسال طبق این قانون فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان داده شد تا معوقات بانکی خود را با نرخ اولیه تسهیلات، تسویه کنند.

وی گفت: براساس این قانون به منظور تشویق تولیدکنندگان و تسویه مطالبات بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری، چنانچه مشتریان بدهی معوق خود را که تا پایان سال 1396 سررسید شده باشد از تاریخ سررسید تا پایان شهریورماه 1397 تسویه کنند، بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری مکلفند اصل و سود خود را مطابق قرارداد اولیه و بدون احتساب جریمه دریافت و تسویه کنند.

فغفوری گفت: در خصوص اجرای قانون بودجه در پرداخت بدهی تولیدکنندگان باید حرکت بیشتری را در استان شاهد باشیم تا واحدهای تولیدی بهره بیشتری از محل اجرای آن ببرند.

انتهای پیام/ن

 

شهریور ، پایان زمان بخشودگی جرایم بانکی تولیدکنندگان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر