کد خبر: ۶۵۶۳۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
معاون استاندار خراسان رضوی:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت:با تصویب کمیسیون ایمنی حمل و نقل و ترافیک استان طرح‌های جامعی برای کاهش حوادث رانندگی جاده‌ای به صورت مجزا در دو حوزه درون و برون شهری تهیه می‌شود.

طرح‌های جامع کاهش حوادث رانندگی جاده‌ای خراسان رضوی تهیه می‌شودبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، محمد مقدوری افزود: این طرح‌ها باید با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط و با محوریت دفترفنی استانداریبرای تهیه طرح  کاهش حوادث درون شهری و محوریت اداره کل راه و شهرسازی استان برای تدوین طرح مربوط به حوادث برون شهری تهیه و در سال جاری اجرایی شود.

وی ادامه داد: ارتقاء ایمنی محور‌های درون و برون شهری و حفظ جان زائران و مجاوران حضرت امام رضا (ع) از بزرگترین خدماتی است که دستگاه‌های متولی ایمنی حمل و نقل و ترافیک باید انجام دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: برنامه‌های عملیاتی اطلاع رسانی و آموزش از جمله آموزش رانندگان پرخطر، فرهنگ سازی از طریق رسانه‌ها و نیز بحث استفاده از ظرفیت دهیاران در کاهش تصادفات محور‌های روستایی (با آموزش آن‌ها تا پایان تیرماه) واستفاده از توان بخش خصوصی برای ارتقاء ایمنی محور‌ها و همچنین طرح ایمن سازی جاده سیمان مشهد با بهبود وضعیت مبلمان جاده‌ای نیز بررسی شد و نسبت به آن تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام//ف. ن


تهیه طرح‌های جامع کاهش حوادث رانندگی جاده‌ای خراسان رضوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر