کد خبر: ۶۵۶۳۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
با حضور استاندار خراسان رضوی ؛

استاندار خراسان رضوی گفت : دانشگاه نباید دانش آموختگانی تربیت کند که فقط جذب دستگاه‌های دولتی شوند بلکه باید هسته‌های اشتغال را تربیت کند .

نشست فرهنگی - معنوی نخبگان و استعداد‌های برتر خراسان رضویبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، علی رضا رشیدیان در نشست فرهنگی - معنوی نخبگان و استعداد‌های برتر خراسان رضوی افزود : حمایت از نخبگان و تسهیل ارتباط آنان با صنعت و دانشگاه برای استخدام آن‌ها در دوایر دولتی نیست بلکه هدف ظرفیت سازی برای استفاده بهتر از نخبگی آنان برای کارآفرینی و اشتغال است.

وی از تشکیل شبکه مدنی نخبگان جوان در 28 شهرستان خراسان رضوی خبرداد و ادامه داد : نخبگان باید بتوانند با ارائه راهکار در موضوعات آینده پژوهی، برای حل مشکلات و ایجاد ظرفیت برای بهره گیری از مزیت‌های خراسان رضوی کارساز باشند.

استاندار خراسان رضوی گفت: در 2 برنامه پنجم و ششم توسعه بر کوچک سازی دولت تاکید شده است از این رو دانشگاه باید هسته‌های اشتغال را تربیت کند تا فعالیت‌های دانش بنیان برای اشتغال افزایی انجام دهند.

رشیدیان با تاکید بر تعامل نظام‌مند سه حوزه بخش خصوصی، مدنی و دولتی افزود : با تشکیل شبکه دانشگاهی استان در چند سال اخیر هر دانشگاه مسئولیت بررسی و ارائه راهکار در خصوص یکی از مشکلات و مسائل جدی استان را برعهده گرفته است.
 
 
انتهای پیام// ج . ر
 
 
 
 
 

دانشگاه ها باید هسته های  اشتغال را تربیت کنند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر