کد خبر: ۶۵۶۳۲۹۷
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: قاچاقچیان در بنادر بوشهر و دیر که قصد وارد کردن ۷۵ دستگاه خودرو خارجی قاچاق داشتند به ۱۵۷ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

جریمه میلیاردی قاچاقچیان خودرو‌های خارجیبه گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ زهرا افضلی‌نیا مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با تاکید بر مبارزه با قاچاق اظهار داشت: پرونده‌های قاچاق در تعزیرات حکومتی با اولویت رسیدگی و با متخلفان اقتصادی بدون اغماض برخورد می‌شود.

وی یکی از مفاد مهم حمایت از کالای ایرانی را مبارزه با قاچاق و برخورد قانونی با قاچاقچیان دانست و تصریح کرد: در این راستا تعزیرات حکومتی در تحقق این مهم از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از کشف قاچاق سوخت در بندر دیر خبر داد و بیان کرد: با کشف بیش از ۲ میلیون لیتر گازوئیل قاچاق در بندر دیر قاچاقچیان ضمن محکوم شدن به جزای نقدی به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال، سوخت کشف شده به چرخه شبکه توزیع برگشت داده شد.

افضلی‌نیا با اشاره محکومیت قاچاقچیان در عرصه واردات خودرو خارجی گفت: ۷۰ دستگاه خودروی خارجی قاچاق امسال در بندر دیر کشف و پرونده این قاچاقچیان در شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی بوشهر بررسی شد.

وی از محکومیت ۱۱۳ میلیارد ریالی متهمان قاچاق خودرو‌های یاد شده خبر داد و بیان کرد: قاچاقچیان ۷۰ دستگاه خودرو توسان به ۱۱۳ میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

کشف خودروهای لوکس خارجی قاچاق در بندر بوشهر

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به کشف ۵ دستگاه خودرو لوکس خارجی قاچاق در بندر بوشهر تصریح کرد: ۴ دستگاه مرسدس‌بنز و یک دستگاه تویوتا کمری قاچاق در بوشهر کشف شد که با تشکیل پرونده و بررسی آن، ضمن ضبط این خودرو‌ها قاچاقچیان به ۴۴ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

افضلی‌نیا بیان کرد: در مجموع امسال قاچاقچیان ۷۵ دستگاه خودرو خارجی در بوشهر به ۱۵۷ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم و خودرو‌های قاچاق ضبط شد.

تشکیل۳۹۴ پرونده قاچاق در تعزیرات حکومتی استان بوشهر 

وی با بیان اینکه امسال ۳۹۴ پرونده قاچاق در تعزیرات حکومتی استان بوشهر تشکیل شده است خاطر نشان کرد: از این تعداد پرونده ۳۶۸ فقره آن با محکومیت ۲۸۴ میلیارد ریالی مختومه شده است که ۹۵ درصد پرونده‌ها شامل می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از تشکیل پرونده تخلف در حوزه کالا و خدمات خبرداد و گفت: در این مدت ۹۱۷ پرونده در حوزه کالا و خدمات به تعزیرات حکومتی وارد شده که ۸۸۸ پرونده آن مختومه شده است.

افضلی‌نیا با بیان اینکه ۲۸۳ پرونده تخلف بهداشتی در تعزیرات حکومتی ثبت شده افزود: متخلفان در حوزه کالا و خدمات ۲.۹ میلیارد ریال و متخلفان در عرصه بهداشتی و درمانی ۴۰۰ میلیون ریال جریمه شدند.

انتهای پیام/ف

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر