کد خبر: ۶۵۶۳۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱

سرمربی تیم ملی رده پایه کاراته گفت: کسب سهمیه المپیک جوانان دور ازدسترس نیست و می‌توانیم در کرواسی به این مهم دست پیدا کنیم.

خوش قدم: کسب سهمیه المپیک جوانان دور ازدسترس نیستسمانه خوش قدم سرمربی تیم ملی کاراته رده پایه بانوان در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان کرواسی آخرین فرصت برای کسب سهمیه المپیک جوانان بوینس آیرس است و با توجه به آمادگی ملی پوشان بدست آوردن سهمیه المپیک دور ا. دسترس نیست و مطمئنم در کرواسی به این مهم دست پیدا می‌کنیم.

او ادامه داد: نهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی از روز گذشته در سالن مجموعه کباکبیان با حضور سه کاراته کا آغاز شده و برنامه تمرینات ملی پوشان بر اساس شناختی که از عملکرد آن‌ها دررقابت‌های قهرمانی آسیا ولیگ جهانی بلغارستان بدست آوردیم تنظیم شده تا روی نقاط ضعف و قوت ملی پوشان کار کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته افزود: احتمال دارد اردوی متصل به اعزام در کشور ترکیه برگزار شود و اگر بتوانیم دراین کمپ تمرینی حضور پیدا کنیم سطح آمادگی بازیکنان افزایش پیدا خواهد کرد. امیدوارم که شرایط برای حضور در این کمپ مهیا شود و با آمادگی بیشتری به کرواسی سفر کنیم.

خوش قدم در ادامه گفت: لیگ جهانی بلغارستان در فاصله کمتر از ۱۰ روز با رقابت‌های قهرمانی آسیا برگزار شد و ورزشکاران تیم با توجه به اینکه در رقابت‌های آسیا قهرمان شده بودند و سفر ۲۴ ساعته از ژاپن به تهران داشتند بسیار خسته بودند و در فاصله بین دو رقابت نتوانستند ریکاوری شوند و به همین دلیل در بلغارستان به عنوان بهتر از پنجمی نرسیدند و از کسب سهمیه باز ماندند.

او عنوان کرد: اکنون در فاصله بلغارستان تا کرواسی ملی پوشان آماده شدند و آمادگی جسمانی آن‌ها افزایش یافته و با توجه به تجربه‌ای که از رقابت‌های قهرمانی آسیا و لیگ جهانی صوفیه پیدا کردیم می‌توانیم در کرواسی به کسب سهمیه امیدوار باشیم.

سرمربی تیم ملی کاراته در مورد شناخت و آنالیز حریفان حاضر در کرواسی گفت: با توجه به مسابقاتی که پشت سر گذاشتیم شناخت کاملی ازحریفان آسیایی و جهانی پیدا کردیم و با آنالیز فیلم بازی‌های آن‌ها نقاط ضعف و قوت حریفان را مشخص کردیم و تمام تلاش مان این است که با استفاده از همین نقاط ضعف در مسابقات مقابل حریفان به پیروزی برسیم.

او در مورد تیم ملی کاراته دانشجویان عنوان کرد: با توجه به اینکه هدایت این تیم هم به من سپرده شده است و من به دلیل حضور در رقابت‌های کرواسی به مدت ۱۰ روز در ایران نیستم، مراحل اردو و تمرینات این تیم را برنامه ریزی کردم و به فدراسیون تحویل دادم و مسئولان فدراسیون باید برای ادامه همکاری من با تیم دانشجویان تصمیم گیری کنند.

خوش قدم تصریح کرد: تیم ملی دانشجویان در دوره قبلی رقابت‌های جهانی توانست عنوان نایب قهرمانی مسابقات را کسب کند و اکنون با هدف دفاع از این عنوان راهی این دوره از رقابت‌ها می‌شود بنابراین باید روند تمرینی و مراحل اردو‌ها به صورت منظم باشد تا به این هدف دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته خاطر نشان کرد: امیدوارم با قرار گرفتن در مرحله فینال لیگ جهانی کرواسی سهمیه حضور در المپیک ۲۰۱۸ جوانانبوینس آیرس را بدست آوریم.

انتهای پیام/

اظهارات خوش قدم درباره تیم ملی کاراته پایه بانوان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر