کد خبر: ۶۵۶۳۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵

سامانه الکترونیکی اشتغال در راستای تکریم ارباب رجوع و به منظور ثبت درخواست کار بصورت اینترنتی در بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان راه اندازی شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سعید امیری معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: افراد زیادی برای اشتغال به کار و استخدام به قسمت‌های مختلف این اداره کل مراجعه می‌کنند.

سعید امیری افزود: متقاضیان اشتغال به کار در بندر چابهار برای سهولت در کارشان می‌توانند بدون مراجعه حضوری؛ به وب سایت اداره کل بنادر ودریانوردی سیستان وبلوچستان به آدرس https://chabaharport.pmo.ir وارد و ضمن ثبت درخواست اشتغال، فرم‌های مربوطه را تکمیل و با دریافت کد رهگیری بدون نیاز به مراجعه حضوری درخواست خود را پیگیری کنند.

وی ادامه داد: افراد با ثبت درخواست و ضمیمه کردن مدارک و مستندات تحصیلی و سوابق کاری جهت بررسی درخواست و معرفی به کار در شرکت‌های زیرمجموعه و فعال در بندر در اولویت بندی اشتغال قرار خواهند گرفت.

معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان به سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد دلاری برای تکمیل و افتتاح فاز نخست بندر شهیدبهشتی چابهار اشاره کرد و افزود: هم اینک کشتی‌های بزرگ با بیش از ۱۰۰ هزار تن ظرفیت امکان پهلوگیری دارند.

امیری ادامه داد: در مدت کوتاهی شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی در زمینه ورود کشتی‌های مختلف و ورود بار گندم اهدایی کشور هند به افغانستان بوده ایم.

وی به تخفیف‌های خوب در بندر چابهار اشاره کرد و افزود: کشتی‌های خارجی متعلق به لاینر‌های بین المللی در بندر شهید بهشتی چابهار ۹۰ درصد تخفیف THC (هزینه تخلیه و بارگیری کانتینر) به مدت سه ماه و میزان این تخفیف برای سه ماهه دوم ۷۰ درصد و برای ۶ ماه بعد ۳۰ درصد است.

وی گفت: چنانچه حمل بار از سوی لاینر‌های بین المللی تداوم پیدا کند، سازمان بنادر و دریانوردی در سال دوم هم به کشتی‌های خارجی متعلق به لاینر‌های بین المللی ۳۰ درصد تخفیف می‌دهد و این تخفیف ها، علاوه بر تخفیف در حقوق و عوارض بندری است.

وی تصریح کرد: تعرفه‌های حقوق، عوارض و هزینه‌های بندری در بندر شهید بهشتی چابهار ارزانترین تعرفه در کل منطقه خلیج فارس و دریای عمان است.

وی به ثبت رکورد تخلیه و بارگیری ۳۵ هزار تن کالا ظرف یک روز در بندر چابهار در روز‌های گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: برای نخستین بار حجم عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار از مرز ۳۵ هزار تن در یک روز گذشته است.

انتهای پیام/ع

سامانه اشتغال بنادرودریانوردی سیستان وبلوچستان 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر