کد خبر: ۶۵۶۴۰۶۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹

معاون آموزش متوسطه ناحیه ۲ اهواز گفت: شروع ثبت نام دانش آموزان نقطه تعامل بین اولیا و مدرسه است.

قاسم چلداوی، معاون آموزش متوسطه ناحیه ۲ اهواز  در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، بیان داشت: شروع ثبت نام نقطه تعامل و همکاری متقابل بین اولیای دانش آموزان و همکاران ما در مدارس است.

 وی افزود: رعایت مفاد شیوه نامه ابلاغی به کلیه واحدهای آموزشی از سوی مدیران مدارس مطمع نظر بوده و انتظار می رود که کلیه اطلاعات مورد نیاز اولیا در خصوص ثبت نام و موارد مرتبط در اختیار آنان قرار گیرد و شماره تلفن مسئولین حوزه ثبت نام جهت هرگونه پیگیری در معرض دید مراجعین نصب شود.

چلداوی عنوان کرد: شروع ثبت نام در مقاطع متوسطه اول و دوم تابع شرایط خاص هر مقطع و از تاریخ دوم تیر ماه ۱۳۹۷ شروع خواهد شد و تا تاریخ ۳۰ مرداد ماه ادامه خواهد داشت

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه ۲ ادامه داد: ماهای تیرماه و مرداد در روزهای دوشنبه و چهارشنبه مدارس دایر و آماده ارائه خدمات ثبت نام به مردم می باشند و ستاد ثبت نام آموزش و پرورش این ناحیه به آدرس میدان شهید بندر دبستان استثنایی طلوع فعال و پاسخگوی مراجعین محترم است.

ایشان همچنین گفت:  برگزاری هرگونه آزمون و مصاحبه در واحدهای آموزشی دولتی و غیر دولتی به جز مدارس استعدادهای درخشان برای جذب و گزینش دانش آموز موضوعیت قانونی ندارد و ممنوع می باشد

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر