کد خبر: ۶۵۶۴۱۲۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۸
معاون استاندار سمنان:

سعید ناجی با بیان اینکه هدر رفت آب یک مسئله بسیار مهم و ضروری است گفت :همه باید دست به دست هم بدهیم تا این مشکل ریشه دار حل شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان با بیان اینکه هدر رفت آب یک مسئله بسیار مهم و ضروری است  گفت : همه باید دست به دست هم بدهیم تا این مشکل ریشه دار در استان با درست مدیریت کردن مصرف آب حل شود ، زیرا مسئله بحران آب، کشور را قفل و ویران خواهد نمود.

وی افزود : نباید به شهروندان گفت کم و یا درست مصرف کنید بلکه  آب و فاضلاب باید جریان پساب را مدیریت کند و جهت جلوگیری از خروج هدررفت آب اقدام کند.

سیدحسن میرعماد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هم در این جلسه گفت : در فضای سبز شهری نباید چمن کشت شود زیرا با شیوه آبیاری فضای سبز ، نصف آب تانکر ها بیرون میریزد. در مدیریت آب های فضای سبز شهری باید اولویت ، استفاده از منابع آبیاری نوین جهت جلوگیری از هدررفت آب باشد.

غلامرضا حسنی غربا مدیر کل هواشناسی استان هم با بیان اینکه تا سال 2050 افزایش دما و تبخیر قابل توجهی در استان رخ می دهد گفت : در راستای کمک به تولید آب و برای درست مصرف کردن آن باید انتقال آب در افزایش و تفریق دما و بحث درست مصرف کردن آب در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام / گ

نباید به شهروندان گفت کم و یا درست مصرف کنید

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر